Problém s množstvom elektrickej energie nie je.
Táto štúdia je zaujímavá a silne zaujatá.
Celkom by ma zaujímalo, aká elektráreň bola započítaná do výroby elektrickej energie?
Potom by ma zaujímalo slovíčko efektívny? Myslí sa tým účinnosť?
Prečo sa účinnosť začala počítať až po premene energie na elektrickú?
Straty pri výrobe, transporte a skladovaní 6% - ako vypočítali? dosť nereálne číslo.
Účinnosť jadrového bloku je cca 34%, Nováky 20% - to sa stratilo kde?
PPC by sa mohol dostať k 58%, je to však drahá výroba.


