Dane sú veľmi rôzne.
Iste by bolo dobré to trochu zjednotiť.
Má byť väčšia daň za dva 70 m2 byty, ako za jeden byt 150 m2?
Ak vlastníme v rodine 2 autá, znamená to, že jedno je komerčné?
2. byt v inom meste je komerčný?
Ja by som sa do toho veľmi nepúšťal.
Aj dnes sa hodnotí inak garáž v dome a inak samostatne stojaca garáž.
2. podlažie domu je výrazne lacnejšie 1NP cca 0,50€/m2 2.NP +0,1-0,15€/m2
Garáž NR 0,90/m2 ZA 2,00/m2
Mesto Žilina si urobilo prehľad vo vlastnom dokumente: https://lnk.sk/csrs

