Malo by ťa viac zaujímať čo hovoria vedci a výrobcovia testov, nie čo hovoria grafy vypracované bláznami a úplatnými hlupákmi. Prečo sa asi výsledky plošného testovania nedostali do svetovej štatistiky?
Malo by ťa viac zaujímať čo hovoria vedci a výrobcovia testov, nie čo hovoria grafy vypracované bláznami a úplatnými hlupákmi. Prečo sa asi výsledky plošného testovania nedostali do svetovej štatistiky?
A títo mentálne postihnutých ľudia tu vládnu a reprezentujú nás v zahraničí uan tájm next tájm.
Uži si to a nás s tým neotravuj.
Ty si ktorý? Naď? Šeliga? Harabin nie je žiadny hlupák, ak si si nevšimol. Inak by sa mu nepodarilo vrátiť a udržať sa na Najvyššom súde keď už ho naháňali všetci od politikov po médiá.
Ty budeš asi poslanec alebo minister tejto vlády. Harabin nikdy nebol ministrom ani vysokopostaveným vládnym činiteľom. Rovnako ani Blaha. No a Žiga s Kaliňákom sú gauneri, nie hlupáci.
Je veľký rozdiel medzi gaunerom a tupcom. Doteraz nám vládli hlavne gauneri, ale tupci nie. Slota, Cuper či Ľupták boli len také malé chyby v systéme. Ale sto+ politikov hlupákov priamo vo vládnej koalícii a priamo na vládnych stoličkách, to tu ešte nebolo.
Zase len v tých vašich dokrutených hlavách. Rúška odporučil na verejnosti, hlavne vo verejnej doprave a aj to len počas najrušnejších hodín a myslím, že len v Štokholme. Za tú dobu, čo tam nemali žiadne obmedzenia, mali Švédi kapať na uliciach ako taliani počas bubonickej pliagy. Ale ich krivka kolísa podobne, ako tá naša Dhebilovičovská. Ani krajčiho duch svätý nepomáha.
Tak tie referencie treba pridať ku každému výroku typu "Donald Trump povolil pokusy na dobrovoľníkoch s týmto vírusom už v r. 2017." Kto má čas hrabať sa v blogoch. Neverím.
A to nie je prvý prípad.
Poďme sa všetci izolovať, lebo test, ktorý nie je vhodný na diagnostiku bezpríznakových povedal, že niekto je pozitívny.
Akurát tak v hlavách tých tupcov čo tu teraz vládnu.
Ešte keby pánko pridal aj nejake odkazy na zdoje informácií. Je ľahké povedať kto čo kde povolil, vyvinul a spravil, ale bez uvedenia zdroja sú to len táraniny.
Aj napriek Matovičovej atómovej bombe a rúškam? kks, nechcem ani vedieť ako zle je na tom napríklad Švédsko. Tam sa musia COVID mŕtvi váľať na uliciach, keďže vláda tam nerobí žiadny cirkus.
Keď sa dal nejaký chlapík 2x otestovať, začali ho trestne stíhať. Naď, buď zodpovedný a vznes voči sebe obvinenie.
Donedávna som si myslel, že k moci sa snažia vždy dostať len zločinci. Pri sledovaní počinov tejto vlády som zistil, že k moci sa hrnú aj hlupáci.
Už nás napadli. Naď = Nagy = Maďar
Otázka: prečo nemá väčšina pozitívnych ľudí žiadne príznaky?
Odpoveď: lebo ani AG testy ani PCR tesy nie sú vhodné na diagnostiku ochorenia COVID-19 a títo ľudia pravdepodobne vôbec nie sú chorí.
Ako sa to len mohlo stať? Veď predsa príkladne dodržiava životy zachraňujúce obmedzenia a vo vrecku nosí atomovú zbraň - paličku AG testu. Tu niečo nesedí. Otrávili nám nášho dktát... pardon, debhilátora!
Odporúčame