Najhoršie na tom je, že tie protesty organizujú len náckovia. To svedčí o tom, že iným stranám súčasná situácia vyhovuje. Slovensko malo poslednú šancu v posledných voľbách. Už nič nebude tak, ako bolo a bude to presne tak, ako hovoria "konšpirátori".
Medzi nami, prečítajte si niečo o Tamiflu. Až po rokoch táranín od "expertov" a "odborníkov" a po multimiliónových obchodoch a zničených životoch vyšlo na javo, že ten liek je nielen zbytočný, ale aj extrémne škodlivý, hlavne na psychiku. Ale keď to tvrdili ľudia v tom čase, boli za hlupákov a konšpirátorov, presne ako teraz tí, ktorí spochybňujú testy a vakcíny na COVID.


