Igojko nepoužíva zrkadlo. On sa každé ráno zobudí učesaný a upravený. Ak sa potrebuje vidieť, zvolá tlačovku, nech ho vidia všetci.
Igojko nepoužíva zrkadlo. On sa každé ráno zobudí učesaný a upravený. Ak sa potrebuje vidieť, zvolá tlačovku, nech ho vidia všetci.
Máš sa na čo tešiť, Zuzka! Igor ti vysvetlí ako to je. Že celý svet sú hlupáci, len Igojko je rogalové lietadlo. On jediný na svete a vo viditeľnom vesmíre vie, že jedine povinné testovanie lieči.
Vládnuť bude vždy ken mafia. To si zapamätaj. Teraz sa dostali ki moci nerdi, ktorí nemajú o realite života ani páru a pozri sa čo sa deje. Nezmyselné psychopatické reči v parlamente, nátlaková politika, neslušnosť... totálna degenerácia.
Fico je mafián a zlodej. Aj s Kaliňákom, aj s Dankom, aj s..., aj s... Ale aspoň rozumeli realite života a prakticky ničím nás nemohli nemilo prekvapiť. Chyba nebola v nich, ale v občanoch. Mali ste protestovať vždy, keď prešli ich mafiánčiny za čiaru. Ale nie, vy ste sedeli, čumeli a čakali, že sa to samé opraví. A potom ste naleteli bande hlupákov, lebo "každý je lepší než Fico". Tak teraz máš paličku v nose, prokurátori fyzicky napádajú kolegov a nútia ich ku krivým výpovediam, premiér a ministri ti nadávajú, vyhrážajú sa novinárom bitkou za otázky a podobne. Horšie ako za Mečiara.
Na svätého COVIDa už nikto neverí, tak majú novú "hnusobu". Stavím sa s vami, že je omnoho smrteľnejšia, ale COVIDová vakcína na ňu bude fungovať lepšie než na COVID. Očkovanie tentokrát povinné.
V poho, vyriešené. Matovič dnes povedal, že on nie je manažérom pandémie, takže splnil Zuzkino želanie mávnutím čarovného prútika. Ideme ďalej. Matovičova hra na "Všetko čo povieš, že som, nie som."
Krásna masáž! Nakoniec urobia z Matoviča obetného baránka. Prezidentka aj médiá úplne ignorujú fakt, že problémom nie je len Matovič, ale celá táto vládna koalícia vrátane úplne všetkých ministrov, predsedu parlamentu, hlavného hygienika a komplet všetkých. Takýto bordel na Slovensku ešte nebol. Všetci musia preč.
Nie. Liberáli a progresívci majú výnimku.
Chceš povedať, že sa tu deje nejaká konšpirácia? Konšpirátor!
Dúfam, že na tie psychopatické opıce pošle tučko Naď armádu alebo že ich poriadne vyklepú kukláči. Za vlády Igora Blbého sa na Slovensku protestovať nebude!
Niekto sa vylieči a niekto zomrie. Tak je to aj s chrípkou a kopou ďalších chorôb. Hlavne nezabúdajte, že 17.11.2020 nebol protest proti koronavírusu, ale proti debhilovláde trnavského šaša a bandy hlupákov okolo neho.
Áno, aj sa za komunistov vo veľkom zatváralo na politickú objednávku, povinne sa očkovalo, vlastne sa povinne robilo všetko. Matovičovi sa také spoločenské zriadenie evidentne páči.
O AG je už z letáku od výrobcu testov jasné, že ten test je nanič. Je to len orientačný test pre symptomatických ľudí. PCR test je absolútne zbytočný a nikomu nepovie nič. Pointa je v tom, že oba testy su zbytočné a nevhodné na masové testovanie. Takže písať o tom, ze jeden alebo druhy je vhodnejší, je blbosť. Ani jeden nie je vhodný.
SSáci boli vysoko organizovaní a efektívny. Matovič s nimi má spoločné len to, že je vyšinutý. Inak je totalne dezorganizovaný a mentálne nesposobilý aj na používanie výťahu bez dospelého doprovodu. Na ssakov sa neda povedat nič pekné, ale prirovnať k nim Matoviča je urážka aj pre nich.
Mimo si ty. Matovič je typický komunistický pohlavár, ktorý sa hrá na autoritu z titulu svojho úradu. Mimo úradu je to obyčajné pošahané huono. Presne ako Milouš Jakeš - generálny tajomník UV KSČ.
Toto je už riadna komédia. Čaputová kope za ten istý tím ako Matovič. Niekde bude asi problém, keď sa žerú.
Pán Mana musí brať za šírenie bludov veľké prachy. Kto nieje úplný hňup, ten si tiež môže prečítať ako fungujú AG testy aj PCR testy. Výsledky z nich sú úplné bludy.
Matovič si pomýlil dobu. Najviac by sa mu páčilo medzi komunistami. Chodil by ako kápo, všetkým by nadával, všetkých by ponižoval, všetkých by obviňoval a potom by ich odsudzoval.
Najväčší súdruh na Slovensku je súdruh Matovič - náčelník krízového štábu a hlavný veliteľ ozbrojených síl aj so svojou rohožkou Opicou Naďom
Samozrejme. Ak neprestanete testovať, situácia s číslami sa nikdy nezlepší. Aj keď už bude každý imúnny, AG testy a PCR testy budú produkovať ďalších pozitívnych do vašich nezmyselných štatistík.
Odporúčame