kto je priaznivec Banderu?
aj Slováci sú priaznivci Tisa, lebo tu máme jeho ulicu a jeho sochu?
si trápny jak púutinova armáda a Dlahova kniha
kto je priaznivec Banderu?
aj Slováci sú priaznivci Tisa, lebo tu máme jeho ulicu a jeho sochu?
si trápny jak púutinova armáda a Dlahova kniha
Ukrajina citi nasledku ruskej okupacie viac ako 500 dni. a velka cast Ukrajiny uz od roku 2014.
most do mesiaca spadne cely, je moj tip.
orban je kremelske vemeno
my by sme valaškami bojovať nemohli, lebo by sme ich rozkradli ešte pred výrobou
ide. a to je dokaz ze kachovsku priehradu strazenu rusmi nebolo mozne znicit dronom
čo je nenávistné na to nazvať vraha vrahom. okuopanta okupoantom. potkana potkanom
ked rus zmizne z cudzieho uzemia, tak pominú aj nenávistné príspevky
slovensko má jeden jediný problém. že tu žijú slováci
lebo sú schopní hladať výhovorky kdekolvek, len nevedia nájsť príčinu a začať od seba
toto je výsledok populisticko zlodejských vlád fica a matoviča
a odkial boli zachranari vies?
hrdinská russka armáda postupuje už 500 dní podla plánu
akurát ten plán museli zmeniť pomerne rýchlo a pomerne dramaticky
ešte si pamatáme ako chceli títo barbari vtrhnúť do Kyjeva
nevšlo....
je málo krajín ktoré by boli schopné vzdorovať bez pomoci rusáckej presile. zatiaľ čo Ukrajina sa dobrovolne vzdala jadrových zbraní, zatiaľ čo my v NATO dodržiavem pravidlá tak špiny ruské si robia čo chcú
v každej vojne sa pomáha slabšiemu, tobôž ked je v práve
my nie sme v nikoho područí. my z NATO môžeme vystúpiť a nikto nás nenepadne. teda okram špín kremelských ktoré by tu boli hned
USA okupujú Mexiko alebo Kanadu? vedú tam vojnu aby si pripojili kus uzemia?
neplet si kremel s Bielym domom
neviem aký je osud tých čo chodia na drahých autách. ani ich pozadie. ale ked robia niečoi nelegálne, tak kludne podaj trestné oznámenie
nebyť okupácie, neboli by mrtvi
neviem či sa oni vyhlásili a ani či im samospadol dom
ale o jednom sedlákovi na Slovensku by som vedel
podla logiky víťaza prezidentských volieb
nebolo stavebné povolenie
nebola stavba
nemalo byť čo poškodené
Sláva Ukrajine!
rusko je krasne, rusko je mudre, rusko je vyspele, rusko ma najlepsie ponorky, rusko ma najlepsiu armadu, rusko ma najlepsieho prezidenta, rusko je najvacsi bojovnik za mier
doplnte si co chcete kremloidi
rusko je krajina kde vcera zozrali to co mali na zajtra. len slopat maju kazdy den co
Fakt nepracujú? V Bratislave ma vozia taxíkmi.obsluhujú v reštauráciách. Robia za pasom.
Máš s tým problém?
Zato tvoj príspevok je kvalifikovaný a plny analýz.
Áno? A kto ich nahradí?
Dlho si rozmýšľal než si na toto prišiel? To že v kremli nepožívajú vysoké IQ je známe. Ale takúto hlúpost nemusíš opakovať keď tomu nerozumieš.
Hodnotíš podľa titulkov? Čítaš aj Vele články? Toto nie je Rusko kde Kremeľ povie čo písať a všetci píšu to iste. Kto nie tak gulag.
Toto je demokracia. A ak si si nevšimol podstatnú vec tak čítaj ešte raz. Ukrajina vstúpi do NATO po splnení podmienok. Podmienky odsúhlasili všetky štáty. To je demokracia. To nie je bolsevicke Rusko pod vládou teroristu.
Odporúčame