dik. ale ja sa bavim o komercnom prenajme
dik. ale ja sa bavim o komercnom prenajme
záblesk Chovana?
ešte sa hrá jeden zápas. či?
v tomto s tebou súhlasím. Kucka to nemal robiť ale ten luxemburčan mal dostať žtú. ležal na kuckovi príliš dlho
netrep. Pravidlá platia pre každého rovnako.
Rozhodca pískal totálne zle
usporiadatelia nezvládli záver
Kucka sa nechal uniesť a dostane trest v zmysle pravidiel
dane z nehnuteľností sú naozaj smiešne nízke.
taktiež komplikovanosť celéhoi systému, výnimky apod
keby za prenájmy bola jednoduchá daň a žiadne zdravotné odvody a pod, tak 80% prenajímateľov by ju kludne platilo
takto radšej každý zatajuje
další odborník na dane a finacie
takže ako treba zdaňovať a hospodáriť s financiami?
A okolité krajiny
O tom že Lenin bol syfilitk podobne jak Gottwald píšu historici. Samozrejme melodické to vo svojich spisoch nezanechali
Horšie je že to tretie štadiium syfilsu sa prejavilo takmer na všetkých vodcoch týraných. Brežnev Stalin Putin Antropov Cernenko
Len ten Jelcyn a Gorbačov sa vymkli syfilide na mozgu
Ale nám dali títo vojenskí maršali!!! A ty si stratég prekukol tuto genyjalnuju vojennuju operacyju
rusi nemajú krematoria. to je bolšaja technika pre ten tupý národ
plachta a do zeme
bolo by zaujímavé porovnať nástupné platy v okolitých krajinách
ak si si istý týmito údajmi, pošli link
tak ked je zapad Lvov tak určite vojaci z Lvova bojuju
ale nevšimol som si že by tam bojovalo NATO alebo armada Rakuska...
NATO dokonca nedodáva ani zbrane, ked si si nevšimol
ale vám kremoebom už tásamohonka ide na mozog. ked teda nejaký ešte máte
ono podstatné je že americký prezidenti neznásilnujú pstavu a nemôžu byť zvolení doživotne, lebo chcú. medvedev je pútionova štetka, zastúpil ho nech si tyran a vrah zmenil ustavu (cha že ustava v rusku...)
takže nemám obavu o USA. tam je demokracia
normálne sa vyššia rýchlosť v neobývaných zonach vyznačuje poríkazovou značkou
podstatné sú dediny bez chodníkov. tam bez pardonu 30 a kamery
vieš kolko štátov už zablokovali niektoré nariadenia?
EU nie je russko kde rozhoduje samodežarvie a terorista putko
ved o tom píšem. nie celoplošne.
je hrozné ako sa niektoprí rútia dedinami kde nie sú chodníky. alebo v zastavaných častiach miest
nuž najlepší mspôsob rekreácie pre vojaka okupantskej krajiny je v drevenom spacáku. čím viac takýchto rekreantov tým skôr mier. aby boli mierotvorcovia chcimírové spokoní
aký máš problém s 30 v meste
v určitách úsekoch bude vyššia - bude použitá príkazová značka
na druhej strane asi ti nie je jasné ako funguje EU. kým to napr. Slovensko (ktoré asi nie je progresívne) neschváli tak to nebude
na druhej straen bez unie by si žral pohánku jak rusi
Odporúčame