Okupanti sa sťažujú? Na nespravodlivosť? Oni sú spravodlivo na cudzom území? Spravodlivo bombardujú mesta hlboko v zázemí. Špiny nech si spravia olympiádu s kimom. Už aj Turek na nich kašle.
Okupanti sa sťažujú? Na nespravodlivosť? Oni sú spravodlivo na cudzom území? Spravodlivo bombardujú mesta hlboko v zázemí. Špiny nech si spravia olympiádu s kimom. Už aj Turek na nich kašle.
a čo je na tých titulkoch čudné alebo nepochopiteľné?
ako liberalizmus upiera z tvojich práv?
skús nejaký príklad
v čom vidíš dezinformáciu?
skús vysvetliť
??? aj rozumieš tomu čo píšeš?
diskutuješ na súkromnom médiu.
Roboooo nasa spasa
Konecne tu bude porjadok!
ukazeme fakera NATO. Zatocime s Bruselom!
Druzba s Ruskom - surobime mier!
Zakazeme LGBTI!
skoncime s liberalizmom!
ups! ale ved liberalizmus znamena sloboda....
ale ved o to ficovi ide. jedine sloboda pre jeho obvinenych a obzalovanych a odsudenych kamaratov!
spočítaj. a daj čísla. posledných 5 rokov kedy bol majster
fico spokil vo svojej osobe nemozne. on je komunistofasista
zlodej apodvodník, ale inteligentný, lebo vie že tie jeho tupé reči sú pre jeho tupých voličov. a tých je u nás 19% a ešte má v talone tupých fašistov a hlasakov a olanakov. oni skáču na drísty a klamstvá politikov typu fico a matovič
takže Slovan 5x vyhral ligu lebo pískajú pre neho? aj ked mal viac ako 10 bodový náskok?
to fakt?
spočítaj jedenástky kopané za posledných 5 sezón u všetkých klubov
a spočítaj to aj u Sparty a Slavie
tieto urban legend sú smiešne
ano. s tým súhlasím že prvý polčas hrali jak pokadení
ale minulý rok spravili pekný býsledok, ktorý pomohol práve nášmu futbalu
takže výkon zlý, výsledok mal byť lepší. uvidíme budúci týždeň
auta treba obmedzovat na maximum
elektromobily si kupuju najprv bohati, prave tak isto ako zaciatkom 20 storocia. vtedy si prve auta nekupovali furmani a sedliaci
V roku 2035 bude situacia uplne ina a elektromobil bude dostupny kazdemu kto pracuje
ty maáš určite vela titulov pred menom aj za menom, vyštudovaný Oxford, úspešný človek
čo ti dáva právo posudzovať futbalistov takýmto spôsobom?
kritizuj, ale nedrístaj
velmi dobré zhrnutie na aktualitáh. všade kmotrík mladší, slabá práca na sociálny&ch sietiach, otrasné bufety, otrasný fanshop, slabá propagácia klubu
ale - výborná propagácia a sociálne siete IKml
ale žial - na neho si nikto permy nekúpi
v Bratislave sa obyvatelstvomení - na nich treba cieliť.
plusom je prítomnosť škôl na štadione.
ty si tak uderena jak Livia z kulturblogu
okrem toho že si vedec profesor akademok doktor architekt odbornik na medzinarodne vztahy historik, tak mas aj hodnost armadneho generala
futbal je o emociach. ale neprofesionalita bezpecnostnej sluzby si zasluzi vypovedanie zmluvy a nech zaplati stratu za uzavrety stadion
ale co neprofesioanlita Strakua Kramarica? fanshop je hanba. trvajuca uz niekolko rokov
bufety? tak ako na houno funguju na zimaku tak presne tak istoo na futbalovom stadione. asi je Tehelne pole zakliate a majitelia na to kaslu) chodte sa pozriet ako sa capuje pivo v Mnichove. dokonca v Kosiciach na zimaku uz maju "multipipu" len tu dievcinka capuje jedno pivo. potom pre duheho zakaznikadve piva. pre tretieho jedno....bufety na Tehelnom poli su hanbou
práve tieto oblbovania ludí populistami robia najvačšie problémy. viac sociálneho štátu podla ficopeleho znamená že štát bude viac prerozdelovať moje peniaze. zoberie nám 50€ a vráti 10. vlaky zadarmo? houno. my ich platíme z daní. 200€ pre rodiny? my ich zaplatíme. aj tým čo netreba. firmám priíspevok na energie. dostal aj USS, ktorý spravil rekordný zisk. a iné firmy
menej štátu a ludia nech si so svojimi peniazmi robia čo chcú
aj v práci vo firme sa mnohým robotníkom zdá zbytočná funkcia účtovníčky, kvalitára....
podobne to je v štátnej správe. určite audit by nezaškodil. určite by nezaškodilo zlučovanie odborov. určite by nezaškodilo zlučovanie dedín do celku a zníženie mestských častí v BA a KE. menej poslancov
BA nemusí byť aj mesto aj kraj a mať tak napríklad dva školské odbory...
určite sa dá nájsť úspora
ale nečakaj miliardy. z tých úspor nepostavíš ani kilometer električkovej trate alebo most cez strednú rieku...
dan za nehnutelnost platena raz rocne zabezpecuje custotu ulic, opravu apod
ja sa bavim o dani z komercneho prenajmu. teraz ho vacsina zatajuje. keby bola jednoducha dan (nizka aby sa neprenasalo na najomnika) tak by ludia odvdzali. a keby bola fakt nizka tak netreba bluznit o najomnych bytoch stavanych z ansich dani, ale ludia by mohli mat dlhodobe najmy u sukromnych osob. a ench ich trebars mierne dotuje stat.
Odporúčame