EU sme my
každý štát musí schváliť
EU sme my
každý štát musí schváliť
Unia sme my, aby dezolé chápalo, že bez súhlasu každúho štátu toto neprejde
apropos 30kmh v určitých častiach obcí je dobrý nápad
ten ochlasta nevie čo povedal pred minutou. nieto ešte prtedošlý deň.
vvčera rusi povedali že garantujú uzemnu celistvosť a že ukrajina bude slobodná ale musí sa vzdať jadrových zbraní
dnes ju to isté rusko napadlo
len preto, že Ukkrajinci chcú žiť a rozhodovať osvojej krajine slobode
ale to nie je podstatné. svet sa mení a tomu sa musíme prispôsobiť. kým tu bude ruské nebezpečenstvo musíme robiť opatrenia
ja osobne by som bol aj za rozmiestnenie jadrových zbraní
Západ bojuje niekde proti rusakom?
to že lavrov je dementý pošuk vieme už dávno, ale komu smeruje tieto drísty?
našim pošukom a voličom smerorepubliky?
Pomenovanie stavu nie je osočovanie.
Okupované? Niekto nás ide okupovať? Take niečo píšu v článku?
Nemajú sa z čoho postat lebo už pomaly nemajú čo žrat´.
Proti agresorovi sa treba branit. Mame dve možnosti. Teda tri. Byt neutrálni a mat silnú armádu ako Rakúsko vrátane povinnej vojenčiny. Mat silnú armádu so spojencami a spoločnú obranu. Nechať sa ovládať kremlom.
Ja mám rad slobodu a demokraciu. Kremeľ som zažil v 70-80. Na neutralitu nemáme peniaze
My sme NATO. Takze kludne tu môžu byt základne. Vrátane US armády.
Ale no. Ty môj maly trulo, verná kópia zvratkov tovaryšč Dlágu.
O tom je demokracia.
Najprv vyženú ruske okupantske prasce
Potom keď budú chcieť byt súčaťou liberálnej Európy budú musieť zmeniť veľa veci. A spravia to slobodne. Ale to vy tupé fašistické vemena nepochopíte. Vy neviete čo je to sloboda a demokracia. Teda liberálna demokracia.
dobra sprava.
a to je správne. kde sú vojská NATO tam ruský terorista nevstupi
ak tomu roku 2035 nhemaš nič?
ano TT bude vyrabať 2 EV.
ano.Čina dekarbonizuje prave tak ako my. je to dlhy proces
myslis ze niekto bude dodavat do EU lacne vyrobky s velkou uhlikovou stopou? okrem toho uz aj komunistom v Cine doslo ze den bez slnka stoji za milu jarmilu. ked si bol v Cine tak vies o com rozpravam.
čim viac mrtvych okupantov tým skôr bude mier
vyhnať tie špiny naspäť za putinom
my sme nikoho nenapadli a neokupujeme ziadne cudzie uzemie. newviem preco by nas mali rozpustit (aj my sme NATO)
TT zastavila vyrobu a presuva ju do zaragozy z dovodu prechodu na elektro auta
system vyroby na montaznej linke je odlisny
tvoje cisla nic nehovoria o tom ze USA Cina EU koncia s registraciou od roku 2035
fabriky do roku 2050 chcu byt carbon neutralne (vsetky maju plan dekarbonizacie)
Cina dekarbonizuje dokonca tak, ze medzi kantonmi sa vedu sutaze
apropos rok 2035 si urcili OEM
Zajac nezachranil. zajac zacal s reformou. bolo treba pokracovat a vylepsovat ju
ale u nas vladnu populisti zlodeji a psychopati
Odor zial nema potrebny mandat. Konecne normalny premier po tych pošukoch čo tu boli 15 rokov
ale ved aj kvoli mieru nechal arizovat a vyhnal desattisíce slovakov a sloveniek do koncentrakov
a vyznamenaval vojakov SS a HG za vyvrazdenie partizanov a vypalenie obci
proste mierotvorca tiso
Fakt si uvedomuješ čo píšeš?
samozrejme ZAPS nerozhoduje. ZAPS informuje na základe relevantných informácii
USA aj Cina 2035 (u USA je este mala odchylka v percentach aut ale princip sedi)
uz teraz automobilky prechadzaju na vyrobu EV
Cina ich vyraba najviac na svete
myslis ze OEM budu mat v kazdom zavode linku na EV a linku na benzinaky?
nuž dosť na to aby som pochopil že orban je nacionalista, zlodej a putinopich
Odporúčame