napíš putinovi nech sa pakuje preč z cudzieho uzemia. nech nebombarduje mestá vo vnútrozemí. a bude mier
napíš putinovi nech sa pakuje preč z cudzieho uzemia. nech nebombarduje mestá vo vnútrozemí. a bude mier
Chod si búchať hlavu o trianonský múr nárekov. 1918. Ale krivda preveliká. Budeme živiť maďarsky nacionalizmus ešte dalších 100 rokov. Orban je vymletý rusopich.
Skús vyvrátiť.
Ja uvediem zdroj
ZAPS, konferencia máj 2023
A čo naši mierotvorcovia?
Nemáme sa vzdať Rusku aby bol mier a nemuselinam bombardovať elektrárne?
mne stač že šef odborov je Visolajský
a udajne u neho je aj Chromík
a samozrejme okrem Zajaca nemal nikto gule niečo spraviť. lebo jue to nepopulárne
takto sa nemoicnice pozatvárajú,samé
v Rakusku si majetnejší môžu priplácať a chodia do súkromných kliník
je tam viac priestoru pre nemajetnejších
v rakúsku sa peniaze na CT upratovanie apod nerozkrádajú
v Rakúsku nie je nemocnica v každom okresnom meste
v Rakusku si vážia vedcov alekárov a určite sú aj tam pomatení politici, ale netýrajú pacientov (napíklad interupčná tabletka vs kliešte)
v Rakusku v nemocniciach upratujú migranti (od balkánu vcez Afriku po Turecko)
lekári sú aj z východnej Europy a nikto im nerobí problémy ako my Ukrajincom a Sýrčanom...
aké výdobytky?
smeráci, máte službu?
ešte nám vymenuj ficove uspechy za 12 rokov vládnutia v oblasti školstva infraštruktúry zdravotníctva justície...
a vymenuj nám všetkých ľudí čo už boli právoplatne obžalovaní. Našich ľudí
a to ešte len príde súd s jankovskou kalinakom ficom bodorom vybohom
len pomatenec môže obhajovať nejakého politika. totálny blázon s IQ 88 a menej
obvinený sa má právo brániť všetkými prostriedkami.
fico a jeho mafiansky obhajca to využívajú aj s pomocou Žilinku
paragraf 363 by bol v poriadku, keby mal opravný prostriedok. keby o ňom nerozhodoval jeden jediný človek. to sa v demokracii nerobí. a už vôbec nie v krajine kde je sovietsky typ prokuratúry stále v činnosti
kto vnucuje iným názor?
je slobodfa
žial okrem Dráčika ti nie je iné hračkarstvo. V Bratislave je ešte jedna sieť, ale je malá.
normálny človek u toho rusopicha nenakupuje.
A čo Wahington a Peking?
Okrem toho, že Brusel nerozhoduje, ale rozhoduju štaty EU....a čuduj sa, všetky schválili koniec registrácie spalovákov do roku 2035
a čuduj sa, že podobný termín má peking aj Washington
načim sa obzieť po inej krajine, kamarát. skúsil by som Afriku alebo ZSSR
Lebo india a austrália budú následovať s EV (kde si kupia iné auto po roku 2035, že?)
Slovensko bolo vždy pozadu
my sme myslením niečo medzi stredovekom a socializmom
a čo teraz?
s registraciou osobnych aut na fosilne paliva koncia v roku 2035 EU Cina USA. Predpokladam ze Japonci sa pridaju
takze budu dobiehat stare auta, ktorych prevadzka bude drahsia a obmedzenia ich pouzitia vacsie
automobilky nespia a ciel dodrzia
teraz sa konecne rozprava o ostatnych druhoch dopravy, kde uz davno bezia testy
fabriky prechadzaju na uhlikovu neutralitu. proces je rozbehnuty
solarne panely a vrtule sa buduju vo velkom
kazda pomoc prirode sa pocita. ak niekto pozna lepsi sposob, tak nech ho navrhne, ale najvyspelejsie a najvyznamnejsie ekonomiky sa dohodli
to si píš že budem radšej podporovať rakušana jak orbana s viladim
ja som možno orbanofob a šovinistofob
madari su mi lahostajni. ked si volia blazna a nacionalistu je to ich problem. zatial.
apropos - Rakušaci diverzifikuju aj plyn.čitaj celý článok. nielen nadpis.
on sa baví o EU. žial slováčik si myslí, že ešte aj po roku 2035 bude môcť kupovať nové autá na fosílne palivá, alebo mu to Sulík zabezpečí. a pritom sulík sa zahral na populistu ako fico a matovič, resp fašista uhromazurko
zatiaľ čo automobilky mohutne prechádzajú na EV, zatiaľ čo vyspalá europa buduje nabíjacú sieť, tak biely tradičný Slováčik narieka aké je to bakané a aká je EU zlá.
ake sú to : liberálne výdobytky a ako ovlyvnia náš život?
ako dá donorom naspospas Slovensko? predá Tatry? slovenky a slovákov?
nože skús nám to vysvetliť
asi tak
druhá vec je že Dráčik nemá konkurenciu
skus zareagovať na môj príspevok ked si ho prečítaš.
a aký rozdiel je medzi automobilkou z Nemecka a pečivárňamiSereď. napríklad
čo má štát z firmy ktorú vlastní slovák?
to máš tak ked on dokončil 5 ludových a vysokú školu života
oni majú svoju praudu
Odporúčame