Ako obcanovi, jedincovi z ludu - lud je prvy v rade z ochrancov ustavy - mi vypocuvanie UPV, jeho obsah a sposob, aj Vami uvedenymi mojimi zastupcami, ktorých hanite, vyhovoval. Ako by sme sa inak dozvedeli o uchadzacoch, na kandidatov, o ich názoroch, to vsetko k comu ich primeli sa vyjadrovat? Hlavne tito pani, ktorých ste menovali, prispeli k tomu, ze sme sa konecne aspon malinko priblizili k otvorenej diskusii o problémoch ludmi stale nedokonalého chapania demokracie.


