Preco sa k tomu stavate cez pravo? Vam nevadi, ze tam lietali za dozorovanie v dozornej rade desattisicove odmeny. To nepoprel ani obvineny lebo vedel, ze o tom je evidencia. Legalizovane obohacovanie zo statnych alebo europskych penazi budeme schvalovat, suhlasit s nim? Osobne to neprijmem a nebudem s tym suhlasit nikdy. Verim, ze je nas s podobnym zmyslanim vacsina v tomto state.
Spominam si na ministerku financii Schmognerovu, ktora otvorene rozpravala o bezzasluhovom odmenovani. Cize o tom, ze chciet za malo muziky vela penazi je nepripustne. Potom po nej sa uz akosi vsetko zacalo tolerovat a zakryvat zdovodnenim, ze nebol poruseny zakon. Iste, ked si ijeho znenie nadiktovali ti zdrgrosi, ktori ho chceli zneuzivat.


