jednoduchsie ako zbabela ruska invazia?
jednoduchsie ako zbabela ruska invazia?
nepotrebujem, nestazujem sa :)
ked slovensky obcania cakaju, ze vsetko sa stane automaticky..
nezaslusime si demokraciu
Asi nam treba diktat na styl putina za trest - na vytriezvenie
lebo omyl je si mysliet, ze nemoze byt horsie..
peskov:
nie je to vojna, ciele su nezname, resp. ciele sa daju dosiahnut inymi cielami, ale to nie su tie ciele, co chceme
ide nam o namastenie vackov, politicke prezitie a zmagorenie naroda..
sledujete mysteriozny serial na pokracovanie..
Je uz len jediny lepsi kandidat - Ratafak Plachta.
Toho poznaju vsetci, do nicoho by sa nestaral a bol by taka babka nas vsetkych - obcanov.
ja ze su tam taki tolerantni, ze k nicomu nedochadza..
sme tulaci hladajuci svoj domov..
nepokusajme sa hladat domov. potom pochopime, ze nehladame domov, ze zivot sme my sami a tu je nas cas.
ze sme sami sancou osudu.
:-)
vzajomnost, druznost, pomoc proti agresii.. estonsko pomaha, my pomahame, nespocetne mnozstvo statov pomaha ukrajine proti ruskej agresii.
rusi mozu ticho zavidiet.. ci vobec v ich samotnej ruskej spolocnosti je taka vzajomnost v ramci 1 statu..
takze sa uz naucili ustupovat?
len kde najdu tolko spotrebitelov, ked ich vyrobky sluzia na znicenie zivota?
slachetne myslienky a ano, schopnost cloveka zahrna vyssi stupen organizacie a dosahovanie slachetnych cielov
to moze byt naplnenie duchovnej podstaty cloveka vyplyvajucej z nasich moznosti, vratane Bohom zelaneho spravania cloveka (pre veriacich)
nepekne ale jednoducho povedane, clovek, prestan byt uz zviera a uplatni svoje vyssie schopnosti
uz len popriat vsetkym
-menej individuality
-vnimanie dlhodobych okolnosti, dokonca za horizontom svojho zivota
-schopnost dlhodobej spokojnosti z dosiahnuteho ciela - dlhodobe naplnenie v konstantnom stave :)
posledny bod vsak hlboko odporuje nativnemu fungovaniu cloveka - porovnavanie s ostatnymi, boj o lepsie zabezpecenie, nutkanie o zmenu, vyprsanie nadsenia z myslienok alebo dosiahnutych skutkov, nedoslednost v realizacii narocnych cielov..
aboslutny vrchol neexistuje, v zmysle maximalneho uspokojenia kazdeho parametra. rovnovaha vznika len silovym posobenim protichodnych moznosti. tu by musel absolutne spolupracovat kazdy individualista.
iranci im to nedali zadarmo.. a kedze rusi si drony nedokazali sami vyrobit, cosi zapredaju..
rusky aj iransky rezim su zlocinecke..
Nie je to take jednoduche, lebo rusi rozryvaju NATO krajiny spionaznymi akciami. Ked ziskaju okolite krajiny, budu sa sustredit na NATO.
aha, takze si uz vo vazeni s internetom. mas pripravene teplaky?
Slachetna myslienka, ale niektori nenazran1 Slovaci
Bud im zem lahka
Nepoucili sa ani 17 nov ani 33 rokov neskor..
Stupne im zivotna uroven a to tak, ze sa budu klanat vodcovi dvakrat viac :)
niekedy to v parlamente vyzera ako pocas velkej prestavky v skole.
akurat sa v parlamente nemusia prechadzat po chodbe..
Odporúčame