no vidis, v sev korei by si hned skoncil v pracovnom tabore.
aku fantasticku slobodu slova tu mame :)
a ps. a v sev korei nevladne dikator ale usa :D
no vidis, v sev korei by si hned skoncil v pracovnom tabore.
aku fantasticku slobodu slova tu mame :)
a ps. a v sev korei nevladne dikator ale usa :D
Kazdy? Nebodaj aj ukrajinsky? Aj na vlastnom uzemi?
A patri pravopis k vzdelaniu? vzdelani ludia - s makkym i
Ty vzdelany :) si sa predviedol.
Snem inych vodcov stran? V TV? Vo statny sviatok?.. Jednostranne rozryvanie superov a spolocnosti? Bolo to proste zle..
Ale mrzi ma ine.. Odkaz 17 nov je v tom, ze chceme dobry svorny stat, kde politici su jedni z nas.. Ze kazdy slusny tu ma miesto, nebudeme vyberat a klientelisticky uprednostnovat niekoho.. fico toto nepreukazal (oligarchia, nasi ludia.. mocenska deformacia statu.. priliz vela..) je ironia, ze on dostal taky priestor 17 nov.
Byt politikom je narocne (program, cestovanie, vytazenost..) Normalny clovek by mal po tolkych rokoch dost, radsej by mal uvolnil miesto inym.. aj zo slusnosti.. nedava to zmysel..
Viera v dobro zo 17 sa rozplynula.. vo ficovi ostala chut za mocou a balamutenie ludi.. ten clovek uz ukazal, o co mu ide..
Nech ho pozvu do politickej debaty s inymi politikmi..
Asi nevidis rozdiel..
Byvaly clen KSC na 17 nov..
Poskytli hodinovy priestor byvalemu clenovi KSC na kydanie na superov a spolocnosti.
Vyborny odkaz 17. novembra..
Nedaj sa vysmiat..
Kimova dcera mala sviatok a ocko ju zobral na pozeranie..
..na pozeranie ohnostroja, lebo sev korea ma tie najlepsie.. raketove..
Blaha sa na teba hneva..
Marna tvoja snaha ho pospinit. Venoval sa odbornej praci.
Dezolati radi pouzivaju konstrukciu, ze co by sa stalo, keby..
Stale si nevyvratil, ze clen KSC dostal hodinovy priestor - mimochodom, na opluvanie politickych superov
Spravnost nazorov sa v prvom rade hodnoti na zaklade obsahu.
Takze pointa ta ista? Bojovali proti zlu?
Ty ako fakt veris, tomu, co pises?
Moze sa Blaha, stupenec marxizmu leninizmu, ohanat demokraciou?
Skolili ta na blahovej univerzite tretieho veku?
Konecne by fica vyhlasili za svateho..
Preco mu to nedoprajes?
Vymyslas si, len sa prasi.. by ho by ho byho..
Komunisti by fica nazvali oportunistom a popravili.. ak uz nieco rozpravas o komunistoch, asi ani tam moc nechapes..
Spytaj sa fica.. dobry vtip..
Zaujimave.. pred chvilou som mal na prispevku 3 plusky, zrazu 0.
Nemas v tom prsty?
V menovanych filmoch sa naozaj vyskytuju pozitivni hrdinovia, naproti "hrdinovi" zo sumracnej..
Ludia sa cuduju, preco sa nemame dobre..
Ked nedokazu pochopit, ze volili byvaleho clena KSC, ktory rozryva spolocnost pre osobny prospech, resp pre prospech "nasich ludi"..
Odporúčame