myslis od fica? :)
myslis od fica? :)
Uz len to nam chyba, aby nas oligarchicky frajerkarsky fico zachranil. Chodte do ruska.
S ludmi, ktori sa ucastnili 89+, politologmi, komentatormi..
Fico ani nie je osobnost 89teho.
Fico si potreboval len zanadavat a nazbierat bodiky.
Odmietol viackrat v minulosti. Ale najma ide o to, akou formou sa toto spravilo. Mali spravit diskusiu v tv ak nemali program. Na to su tam, aby vymysleli vyvazeny program.
Nevysvetlilo vedenie na zaklade coho vybralo a poskytli dlhodoby priestor jednej strane a ich privatnej akcii?
Nech si fica pozvu do diskusie s inymi zastupcami stran. Nie, on nechce. Nie, on si musi klientelisticky cez znamosti vybavit vlastny priestor.
Zodpovedni spravili preslap.
Normalne nam rakety nepadaju..
Ked ti prestane ist voda v dome, tiez sa spytas aj inych.. preco nie? ja neviem, uz davat take jednoduche priklady..
Uznal by som ti to, keby to bolo podlozene sucasnou situaciou. Inac su to spekulacie.
Ze to mohla byt aj ruska raketa, resp. jej zvysky sa nemuselo dat hned vylucit. Co by to znamenalo, je druha vec..
No a divit sa, ze staty, ludia nie su nahnevani na rusku agresiu a masivne ostrelovanie raketami vo vedlajsom state? S moznostou zabludenych striel?
Nie si divny?
To su take tlachaniny.
Fakty:
Spravodajske informacie sa overuju, nie je nic zvlastne cakat.
Polsko aj USA sa zhodli, ze to bola UA raketa. Nefabuluju. Dalsie podrobnosti sa mozu este vysetrovat.
Tak o co komu ide?
Uvidime.. ale ako sa ukazalo, pustat urychlene zavery do medii sa neoplaca
Presne tak, ako ty, nejednaju - spekulaciami :)
Tiez som unaveny z prace.
Len si pozri, ako sa zvysuju naroky na produktivitu vo svete.
Priklad za vsetko - cinske 666 - pracovat od 6 do 6, 6 dni v tyzdni. To sa my oproti nim flakame..
Ako za najmensiu pracu vyprodukovat najvacsi osoh?
Ako vyrabat, ked su vysoke naroky na kvalitu vyrobkov a snaha najnizsej zataze prostredia?
Tak ty si naopak myslis, ze vsetko sa vzdy da.. mavnutim carovneho prutika..
Nehovorim, ze to je jedine riesenie, ale ze dobre riesenie neexistovalo.
K tym debilom - ak mas vsade debilov - bez urazky - tak ich reformuj sam.
Ak ma system velmi fixne vlastnosti, tak s tym nepohnes, ani ked chces.
No a co by si ty robil? Keby si mal zodpovednost za ekonomicky vysledok statu?
Chapes ekonomicke suvislosti?
Kludne by sa mohlo stat, ze vysledky tych podnikov by sa este viac prepadli.
Chapem ta.. Je to osobne. Len ked mas auto, ktore nejazdi dobre a udrzba je neudrzatelna, tak ho radsej predas.. Meciar mal zvysovat efektivitu riadenia a nie propagandisticky tvrdit o zachovani strategickych podnikov. Bolo to na figu.
Zamerne tyranie masoveho obyvatelstva hraniciace s prezitim je naozaj genocida.
A kto privatizoval rozkradackami? Meciar? Z h.vna bic neupleties.
Museli tam fyzicky ist, zobrat vzorky, spravit chemicku analyzu, vyhodnotit suvislosti.. nejaky cas to trva..
Nie domnienky, predpoklady..
Daj dietatu pieskovisko a ono tam nieco postavi.
Daj Slovakom republiku a oni ju rozkradnu..
Zasluzime si demokraciu? Sme schopni v nej fungovat? Vazime si ju?
Narodili by sme sa v Cine - pracovali by sme ako roboti. V Sev. Korei by sme zivorili a klanali sa vodcovi. V rusku - spravali sa neasertivne, lebo do nicoho sa radsej neoplati starat.. Boli by sme spokojnejsi? Zasluzime si to, ak nedokazeme zit v demokracii..
17. nov. bola unikatna sanca na novy zivot.
Zajtra rano si povedzme, ako kazdy chceme pomoct tomuto statu.
Napr. staci vychovavat ludi k lepsiemu, milo ich upozornit na neslusnosti, mat spravny nazor a byt pozitivny priklad pre inych.
Male krociky povedu k pozitivnemu vysledku.
Cim viac bude slusnych ludi, tym je vacsia sanca, ze aj ludia na klucovych poziciach budu slusni.
Ked budete mat sancu, urobte to.
Je to na nas, ako chceme skoncit..
rusi vas iba oklamu, ak tak poslu ineho medvedika..
urobte z pamatnika radsej cement :D
zrazu putin.. no co este si zoberie ako zamienku?
Odporúčame