to je čo za blbosť čo urobila 360? kde je objektivita?
ak chceli byť objektívny mali dať tri scenára .... koaličný vs. opozočný blo .... koaličný blok vs. rozdrobená opozícia a opozičný blok vs. rozdrobená koalícia .... zo sociologického pohľadu by malo význam ešte napríklad aj liberálny blok (PS SAS) konzervatívny blok (KDH, OLANO, Demokrati) a vládny blok (SMer - HLAS) ...
toto je mega hlúposť
.... šimečka, ktorý je blízko toho aby si medzi matovičom a hlasom volil "súdnejší" hlas je k spoločnej kandidátke s matovičom asi tak ďaleko ako matovič k spoločnej kandidátke so smerom ....

