prečo by bol naď pre mňa kapacita? to si si odkiaľ vycucal ....
naď tú zmluvu a to som predsvedčený nechystal!!!!
CHystali ju pracovníci MZV a MO, kde pracuje 80% ľudí, ktorých prijímali za vlády vedenej Smerom .... musel by som výrazne zhoršiť názor na vlády vedené Smerom ak by som získal dojem, že prijímali zamestnancov, ktorým nezáležalo na suverenite Slovenska a uspokoja sa s okupáciou územia SLovenska ....
mám veriť v to, že na právne oddelenia MO a MZV Smeráci a SNSáci prijímali zapredancov alebo neschopákov, ktorí nie sú schopní odhaliť, že nejaká zmluva odstraňuje suverenitu Slovenska?
... úprimne ak niekto hovorí o okupícii slovenska a strate suverenity tak zdravý rozum mi hovorí
A NAČO?????? načo by komu bolo okupovať slovensko??????

