tomu celkom nerozumiem....
preženiem a schválne ....
v tvojom chápaní sú liberáli zlí, pretože slúžia kapitálu ale otrokári boli dobrí lebo kapitálu neslúžili?
Alebo myslíš, že ti antiliberáli kapitálu neslúžia? Že fašisti neslúžili kapitálu? A dokonca aj komunisti slúžili kapitálu, akurát bol vo verejnom vlastníctve.... ak sa "služobníci" rozhodli, že potrebujeme viacej cementu, kde boli ľudia, ktorí tvrdili, že potrebujú viacej oblečenia?
chybu si urobil na začiatku, kedy si to zlé, čo pociťuješ na spoločnosti, spojil s liberalizmom a pritom je to presne naopak!!!! To že sa služobníci kapitálu prikrývajú liberalizmom neznamená, že liberáli slúžia kapitálu! Znamená to, že klamú ovce...
Veď najviac chránil veľkokapitál a zahrnaičných investorov smer ... VOlkswagen vie naplánovať aj trikrát náročnejší zákonní práce, ale TIER4 dodávateľ slovenský závislý od vôle veľkého musí kvôli prežitiu predávať za minimum ...

