netrpíš trochu stihomamom?
Alebo podľa teba ak sa americká vláda rozhodla, že podmienkou vstupu na územie USA...... je mať doklad o očkovaní, tak to urobila preto, lebo vie, že budúci rok budú US open a nejaký Srb by tam mohol vyhrať?
Ak nebude hrať Djokovič na grandslamoch nebude to preto, že niekto ho nemá rád. Kde je to presvedčenie o potrebe posudzovať jedným metrom?
Vyprchá, keď sa jedná o bohatých multimilionároch, ktorí môžu všetko?
ALebo vyprchá, keď sa jedná o slovanoch, ktorí môžu všetko?
Požiadavkou očkovania pre vstup sú obmedzené státisíce iných ľudí, ty to možno nepociťuješ, pretože ako občan (FUJ FUJ FUJ zlej EU a Schengenu) máš právo voľného pohybu a možno sa dostaneš do krajiny bez tejto požiadavky, ale tretie krajiny ako Srbsko toto šťastie nemajú.....
Pri vstupe migrantov tu burácali o práve obmedziť vstup do krajiny rovnakí ľudia, ako teraz tvrdia, že krajina nemá právo obmedziť vstup do krajiny kvôli očkovaniu a ochrane pred šírením nákazlivej choroby...


