poznal som niekoľko ľudí, ktorí dostali infarkt v podobnom veku,
a predstav si boli zdraví, športovali priemerne, chodili do práce neboli alkoholici a nefajčilli a infarkt dostali dávno pred tým, než prišiel covid....
ak z toho chceš urobiť kauzu tak musíš nájsť štatistiky, že prišlo k nadmernému rastu úmrtí na choroby obehového systému.
Ten pokus tu už bol. Pretože žiaľ NZCI,vydal štvrťročnú správu, že podiel týchto úmrtí stúpol zo 46 na 48% na celkovom počte tuším za I. štvrťrok 2021
... a antivaxeri sa toho chytili
... akurát, keď si človek pozrel štatistiky, že tieto úmrtia tvorili pred desiatimi rokmi vyše 50% úmrtí a v roku 2019 49% úmrtí, tak pochopil, že ten rast asi ťažko je spôsobený vakcináciou, pretože výkyvom bol skôr ten pokles ....
... som viac ako presvedčený, že oveľa viac ľudí dostalo infarkt po ibalgine alebo zomrelo po uštipnutí včelou či osou, ako zomrelo po očkovaní
... čo neznamená, že NIKTO po očkovaní nezomrel - napr. tvoj kolega


