hon na plagiátorov je honom na čarodejnice .... spôsob ako sú nastavené kritéria sú nezmyselné.
To ako je postavená kontrola plagiátorstva je založená na kontrole "tónov" ale ak v pesničke použijete tón c neznamená to, že ste plagiátor ale jednoducho sta použil tóninu....
ak použijete 500 viet od 500 autorov nemôžete byť autorom plagiátu, pretože ste splnili podstatu cieľa štúdia ... učili ste sa od najlepších... a že ste tých 500 autorov necitovali? Originálny výsledok a nový poznatok si zaslúži citovanie ale nie ako nutnosť, ale ako úcta k autorovi a kolegovi v poznaní ....


