.. na jeho vyjadrenia o nevine Lajčáka stačilo povedať, že ak by nepriatelia Slovenska chceli uškodiť, tak by zaplatili nejakého pracovníka firmy či ministerstva a presvedčili aby učtoval rožok na recepciu za 5 €
... to by určite každý prehliadol a pritom pravidlá a neefektívne vynakladanie prostriedkov by bolo zjavné.... Dobšinský úplne zbytočne odbiehal k nejakým chudobný ľuďom a príjmu, čo bolo dosť demagogické .... namiesto toho mal tlačiť premiéra, či teda neovplyvňuje svojim vyjadrením rozhodovanie konstrolných orgánov a aké konzekvencie vyvodí v prípade ak sa napríklad ukáže zlyhanie úradníkov MZV, za ktorých všetkých sa on vlastne zaručil!!!!
.. považujem za chybu ak poslanci odhaľujú namiesto novinárov kauzy ako bol čistý deň, pretože takému politikovi ja moc nezverím... na druhej strane nie je otázka, či to mal niekto zverejniť, pretože ak zavrieš oči neznamená to, že si do h....a nestupil, len preto, že si to nevidel....


