Nezabúdajte lockdown plati pre vás. Borisa sa netýka
Nezabúdajte lockdown plati pre vás. Borisa sa netýka
Bude lockdown a otvorene hranice a otvorený Borisov vlek
Treba poslať domov tych co im nič nieje. Ale to poisťovňa nezarobi co
Co spravila vlada od leta pre ludi v boji proti korone? Postavili nemocnicue? Rozdali ruska dochodcom? Rozdali vitamínové balíčky? Dali finančnú pomoc podnikateľom? Ako sa učia deti co nemaju pc a internet? Jedine co spravili dali nám atomku a po nej 20% infikovaných po hromadnom testovani
Stretnut nakazeneho niekoho na koronu sa rovna pravdepodobnosti vyhrať jackpot
Nízka hladina vitamínu D slnka zhoršuje priebeh korony. Preto lockdown a zostante doma. On nas chce doslova zabiť
Matovic je jediny premier co dokazal nasrať tak veľa ludi v tak krátkom čase
Kde to žijeme a kam idú nase dane? Ked tu kvoli 100 ludom v nemocnici na pristrojoch idu zatvarat celu krajinu?
Všetko bude zavrete okrem Kauflandu, Lidla a a Tesca. Co mu tieto zahraničné reťazce zaplatili?
Zalez na cesky web. Tam ries ozrana zemana . Najväčšia hanba EU
Pocas lockdownu bude aj Boris doma? Ci sa bude lyzovat?
Neviete kam chodi nakupovať?
A herci stále tisko mlcia. Kde je pavian?
Znicil nam sviatky Veľkonočné, Dusicky a teraz chce detim Vianoce
Mne sa vidi , ze na 6 ryzdnov je malo. Mal by dat aspoň na pol roka. Nech posledny tu zhasne
A po 6 týždňoch co? Potom spravi dalsi lockdown , lebo zabudol zavriet hranice?
6 týždňov lockdown miniete celu dovolenku a zvyšok nového roka mozte fretkovat cely rok
Zatiaľ ho chape len 100 ludi z 5 milionov
Magorovi to je jedno on ma miliony na účte moze sediet doma aj 10 rokov
Odporúčame