Ludia nechcu, aby si ich zachranoval, nechaj ich zit
Ludia nechcu, aby si ich zachranoval, nechaj ich zit
Tu už konci všetka sranda. Treba toho blázna zavriet. On chce tu ekonomiku úplne zhumplovat. Mame 100 pacientov na prístrojoch a 200p kvoli horúčke kvoli peniazom pre poisťovne. Ako zatvarat celu krajine kvoli 100 ludom v nemocnici je to na hlavu a úplne
chce to poriadnu atomku a tvrdy lockdown, a opakovat lockdowny 1x do mesiaca. potom bude ten magor spokojny
to uz neni normalne, idem do obchodu a sami ludia, treba to ihned zavriet a mat lockdown
mam takeho tusaka, ze ako nam zrusil Velku Noc, Dusicky, tak teraz zrusi detom aj Vianoce...
to ale neplati pre Kolara on moze sa premavat pocas zakazu vychadzania, moze mat navstevy uriev pocas zakaz navstev a tiez moze mat otvorene lyziarske stredisko... to len vy ouce trpte magora
odkedy je MHD a kostol nutnost?
takze do plnej MHD mozes, aj do kostola, aj do obchod. centier, ale do fitka a restiky uz nie divne
to su tie sulikove opatrenia pre podnikatelov
kolko nemocnic postavila SR za tento rok 2020? Cina stihla spravit 2 provizorne vo Wuchane za 2 tyzdne
buducnost je vo vodiku. v Nemecku a Rakusku sa buduje siet vodikovych stanic vo velkom, automobilky robia prve auta s vodikom. tankovanie vodika 5 minut. Cenovo tankovanie vychadza jak benzin. ale priblbla EU stale tlaci do elektroaut, ktore nemaju buducnost, kedze tolko elektriny niesme schopny vyprodukovat
co deti co nemaju internet a PC ?
Prezidentka ma byt nestranna a za obcanov
Berú si len príklad z Borisa. Jeho tiez nezaujímajú ziadne autority a epidemologovia
Keby sme pravidelne púšťali matovicove atómy tak tu uz nemáme 20% denne ale 50
rok 2020 - matovicove deti = stratena generacia hlupakov
Kolko ludi sa nakazilo a zomrelo pohromadnom testovani?
Mohli by premenovať všetky zastávky. Nech je co najmensi chaos
Odporúčame