Je to blazon, co tak sa vybrať na plosne testovanie aj na lockdown a zit normalne ?
Je to blazon, co tak sa vybrať na plosne testovanie aj na lockdown a zit normalne ?
Treba zavriet hranice a nepustat sem nikoho bez testu
Atómová zafungovala miesto 10% mame denne 20% pozitivnych
Kde je 7 milionov testov? Novinári co sa nepytate?
Budu sa testovat aj matovicove dcerenky? Ci oni budu mat výnimku ako Boris
Deti by sa mali učiť len cez leto vtedy korona oddychuje
V každej triede max 6 žiakov a otvorene okno a skafandre
Konzolium odborníkov rozhodlo , že otvorene moze byt len borisov vlek a ostatní sa môžu lyzovat v lete
Otvoria skoly a deti sa budu môcť učiť max v pocte 6 žiakov a pri oyvorenom okne v skafandri
Generacia matovycovych deti sa zapíše do histórie ako generácia hlupakov
Ostatne deti budú naďalej doma. Netýka sa to matovicovych dcer a vy budete mat figu borovu
Konzolium odborníkov rozhodli, ze otvorene mozu byt len Matovicova skola a Kolarov vlek
pockam si co vynesie zo spisu dennik N
pre mafianov nikdy neplatili ziadne pravidla ci obmedzenia. to plati len pre ouce
pre Borisa neplati zakaz vychadzania, ani zakaz navstev a teraz uz ani zakaz lyzovania na svahu.
on je nadclovek pre neho nic neplati moze si robit co chce
kde su zvysnych 7 milionov testov? co ostali
sak to boli len sluby, nikde to nebolo napisane, ze to musi aj dodrzat
Odporúčame