mengel neuspel s testovanim u dospelych, tak to skusa u deti co sa nevedia a nemozu same branit.
mengel neuspel s testovanim u dospelych, tak to skusa u deti co sa nevedia a nemozu same branit.
deti chce testovat, pritom deti su najmenej rizikova skupina tejto super smrtelnej choroby. kapu ludia 70+ bohvie ci vobec na koronu, tak testuj ich pretoze oni su rizikova skupina a detom daj pokoj.
vyrastaju nam matovicove deti tzv generacia hlupakov
dodnes nevyplatil ani korunu a sluboval 20e euro za pozitivneho
ked ma dochodca 300euro dochodok a obracia kazdu korunu, tak si kupi ake kurca to co za 1,50 kg alebo to slovenske za 5 euro
Od januára sa môžeš lyzovat , ale max 6 ludi na svahu a po každom spusteni sa otestujem znova
Pripadne by to mohli povolit max pre 6 ludi ;)
Nevadí, blavaci pojdu do alp a ostatní na polsku stranu tatier. A nasim ostanú oci pre plač
nevadi poliaci maju rozum oni budu mat otvorene, pojdeme sa lyzovat tam
od rana tu behaju mechanizmi a odhrnaju 0.5cm poprasok, neviem sice naco ked zajtra ma byt +6C a vsetko sa rozpusti.
severanom astmatikom sa to nepozdava?
vyrasta nam generacia hlupakov tzv matovicove deti 2020
kde su zvysne testy co sa neminuli?
2020 matovicove deti - vyrasta nam generacia hlupakov
uz sa vyhrazaju ludom, ze kto si neda ich vakcinku, tak nebude moct nikam cestovat, a nijak kulturne zit
mozno by stacilo klepnut po prstoch retazcom a znizit im marze z na 5% a miesto 50%
dopad bude obrovsky, skrachuju lyziarske strediska, hotely, restauracie a tisice ludi co tam pracovali v tychto sluzbach, uz nezomrieme na koronu, ale od hladu
infikovanost 0.5% populacie umrtnost 0.01% populacie , sme sa dozili doby hlupakov
Odporúčame