na lyzovanie na SR mozte tento rok zabudnut, nevadi pojdeme do Polska alebo Rakuska
na lyzovanie na SR mozte tento rok zabudnut, nevadi pojdeme do Polska alebo Rakuska
ja teda v tej zime nebudem cakat hodiny na mieste v rade, aby som prechladol a ochorel
Magorovic nesuhlasi som žiadnym iným nazorom a planom. Čudujem sa , ze hulika neoznacil za kotlebovcu . Magorovic ma plán uz dopredu jasný lockdown pocas sviatkov
kedy zatvoris Fica, Kalinaka, Pociatka do basy?
moj klakol uz pri -15C nedal som aditivum. nahrial som pistolou a nastartoval.
chcu s pokutami dorovnat cenu elektromobilov
obmedzuju emisie za auta a to ze lode a lietadla produkuju tony emisii ich vobec nezaujima
Budu nas testovat pod hlavnami samopalov
Co lyžiarske strediska bude sezóna? Ci ich necháš skrachovat?
Ludi chce terorizovat v zime a mraze a hranice stále otvorene. Ty magor najprv zavri hranice a bude aj po celej korone
Pandemia a ked porovnáme umrtnost s predchádzajúcim rokom tak je plus mínus rovnaka
Povinne testovanie jemu uz ebe. Ty blazon to chces , aby ľudia zmrzli a ochoreli v zime v snehu po hodinovom stati na mieste? Kto ma rozum a nechce prechladnut a ochoret tak sa tomuto pokusu vyhne.
Neverim mu ani slovo. Tyzden pred Vianocami vyhlasi lockdown od 24 do 3 kráľov.
Im tie percenta stupaju každým kolom
A načo to robíte? Pre koho? Magorovic zakaze vianoce. A da zakaz vychadzania na 2 tyzdne.
Syrcanom co maju diktátora Assada a nemocnicu v každej dedine môžme len zavidiet
Za 20 tisic kúpite tak auto.
Hotel Borik je za vodou tam sa schadza tato garnitura
Odporúčame