Takze včera potrebovalo 112 ľudí umelu plucnu ventilaciu a 30 ľudí zomrelo a dnes opäť potrebuje umelú pľúcnej ventilaciu 112 ľudí. Takže ako to je? Zabudli ste odpocitat tych 30 mrtvych co uvoľnili dychacie pristroje? Alebo ste tam hneď miesto nich dali ďalších 30 ľudí a preto sa stav nezmenil. Co ale je o to viac zarážajúce to mame len 112 prístrojov? Alebo len klamete s číslami a zabudli ste upraviť tabuľku?

