A pan doktor arogantný, úplatocek si dnes nemal tak si nervozny co?
A pan doktor arogantný, úplatocek si dnes nemal tak si nervozny co?
Vyvysovanie sa nad niekym a pritom ho ani nepoznat je celkom úbohé. Ale to je tak keď máš vysokú školu života a povedal si vsetku múdrosť sveta
Chudák hras sa tu na neviem akého ekonoma a aj to sa ti podarilo ukončiť ekonomickú na 3 pokus potom co ta 2x vyrazili z feiky ze?
Ty ani nevieš co a alfa et znamená. Inak by si nepisal takéto urazky
Na smiech si ty ouca. Chod sa 3x denne testovat a sed doma .
Aj tak da napokon lockdown typujem pocas sviatkov resp od nového roka
Takze budeme stat hodinu v zime pri mínus 10C v snehu . Ak neochoriete pri tom čakaní, tak potom určite pri spoločnom čakaní na vyslesky korony
gastropodnikatelia mali ste ist 17.11. do ulic
Nad nazval obcanov opicami. Co na to BLM?
A to koho chce testovat? Keby sa cele obyvateľstvo 2x otestovalo tak to neminie
Ešteže sa antigenove testy nepouzivaju na detekciu rakoviny to by ste do mesiaca 3x mali a 2x nemali rakovinu
to su miliony euro od dlznikov. co robi stat ako kona, aby to od nich vymohol? to nemame exekutorov?
12-24 rokov tresty jak za komunistov
Pokazili ste mu to. Teraz vyhlasi lockdown pre 0.5% pozitivnych ludi
Keby sa dnes platilo tak dôjdu aj herci ako pavian
Odporúčame