klasika ficina znicil tuto krajinu .. mohli sme mat obranu platenu z eu fondov ale radcsej to zaplatime sami a kaligula sa zase nabali .. no nieje tato krajina uzastna hlavne ze sme suverejna krajina ktora pada na hubu
klasika ficina znicil tuto krajinu .. mohli sme mat obranu platenu z eu fondov ale radcsej to zaplatime sami a kaligula sa zase nabali .. no nieje tato krajina uzastna hlavne ze sme suverejna krajina ktora pada na hubu
sak je tu tolko ludi co zavidi poliacjtom aj chorobu mozu sa pridat k policii a uzivat si tie super vyhody
tam kde vlady hraju na nacionalizmus a akoze narod to su najchudobnejsie staty kde taketo vlady kradnu a za vsetko ze moze niekto iny nikdy oni .. a u nas v historii je to pekne vidiet.. meciar velky nacionalista . znicil krajinu.. ficina nacionalista znicil krajinu komunisti nacionalisti znicili krajinu
pretoze ti ludia nasadzuju zivoty . nosia zbran.. nechapem preco to nejdes robit.. napis aku pracu robis ty. ja ti povioem ci si zasluzis vyplatu
epilepticky zachvat je nieco co neovladas.. takze mas krce a tam nedokazes pribrzdovat.
podla mna to bol zbohatlicky komunista. co ty nato .. je to svina tak ci tak .. zabije 3 ludi a snazi sa z toho vyvliect..
aj tam chodia do prace za 1500€ v hrubom?
sak prestan vyplacat dohcoodky co ti v tom brani .. ale potom najdi blazna co pojde k policii bude dobrovolne nosit zbran a riesit zlocincov. zlodejov ci ine veci .. potom policajt bude robit do 65 ale necakaj ho ze pojde nasadzovat svoj zivot ked sa nieco udeje preco by to robil ..
nechapes??? no napriklad to nemusis platit teda nemas tieto vydavky.. cize neminas 4 miliardy na to co matovic chapes???? a nasledne si zacal konsolidovat teda od ludi si vybral 4 miliardy.. takze si znizil matovicov dlh z 12 miliard na 8 miliard.. chapes to uz??? takze uz sme dlzny len 8 miliard tada ak by to bolo tak ako ma. ale tato tupa vlada mina aj to kolko matovic teda 4 mliarady a plus mina to co vytahuje z ludi extra teda konsolidaciu takze sa dlh este navysuje a neznizuje co na tom nechapes .
tak nechapem .. :))) kto mi to vysvetli .. dezole nech sa paci
tak si to zhrnme . na co minul matovic 12 miliard za 3 roky... testovanie. danovy bonus na deti .. rodicovsky dochodok .. loteria. odmena za ockovanie ockovanie ako take.. momky.. takze toto vsetko je uz zrusene.. cize kazdy rok sa len zrusenim tohoto vsetkeho usetrilo tych minutych matovicovych 4 miliardy .. takze ficina a spol . usetrili za dva roky 8 miliard.. + vybrali od ludi 4 miliardy na konsolidacii .. takze v tejto chvily sme na vyrovnanom rozpocte.. a nieco nevychadza lebo dlh sa neznizil ani o cent. a na rok tato tupovlada ide z nas vybrat 7,4 miliardy .. hmm ..
chod k policajtom . co ti brani je ich nedostatok . mozes sa mat dobre
konsolidacia pri ktorej dlh rastie hehehe .. tupovlada
ja nacase aby nato zacalo plnit svoju funkciu . akonahle ruske stihacky vojdu do vzdusneho priestoru nato treba ich zostrelit . a hotovo . rus skusa tak nech vie ako to ma byt
13 dochodky hned zrusit.. hluapci .. zachovat vsetzky sviatky ako boli .. tupa neschopna vlada kde fantoci je uplne mimo vsetkeho
ked si fasista neznamena ze mas rad krajinu . si len svina ktora nema rada niekoho ineho
zjavne mas stokholmsky syndrom
v tejto krajine je stale 39% hlupakov
tak mali ju pockat doma . ako by to hluapci na slovensku kazali policajtom ..
ano a berie ju slamkami minule som to videl .. a teba som videl ako im tie slamky. drzis.. a tlieskas pritom
Odporúčame