tupec ako ty to nikdy nepochopi.. vies vobec co je progresivizmus?
tupec ako ty to nikdy nepochopi.. vies vobec co je progresivizmus?
judas ficina... chce zýiskat informacie aby mohol podat ruskemu psovi spravu
a kto to bol podla teba ked sa to dialo od roku 2016 do 2018
takac sa toci ako had.. :)))))
nemudruj hlupak .. do 1944 sme boli fasisti .. posielali ludi do plynu.. a este aj po vojne sme na nich utocili .. potom dosiel rusky pes a strielali sme vlastnych ludi na hraniciach zatvarali do pracovnych taborov . a prenasledovali ,. tak neknus rusky pes
ale noo . tebe by nevysla slza ani keby ti cela rodina umrie si bezcharakterny sviniar
kali klamarsky bulhar co robi 2 roky ked vie ze nieje POV ako zabezpecil krajinu??? dve luxusne lietadla od strnada a par starych vrtulnikov od strnada dakujeme ze tejto krajine zese vladnu debili .. S300 by neochranila nic... vsetci to vedia . ale len tato tupa vlada o tom stale toci ..
do pekla idu krajiny ako je slovensko madarsko a tie co podporuju ruskeho psa je to vydiet. v kazdej krajine chudova a do vedenia statov sa dostavaju klamari podvonici azlodeji .. bohuziall
takze putinko je americky pes???
a kto dotlacil ruskeho psa aby napadol . cecenko . gruzinsko moldavko ci ukrjainu?
dufam ze pomenoval aj toho kto tu jadrovu vojnu zapricini nikto iny ako rusky pes
kolko dostane pokutu aj ked jej dokazu podvod. 300e ako draxler alebo 5000e ako klamarsky prezident?? alebo 3 platy ako kaligula... :)))) spravodlivost na slovensku
ficlerova mater sa musi v hrobe obracat co spodila
sloboda slova v rusku ... https://www.facebook.com/reel/13359839247614…
a zdravy rozum mas ty. kotlar ficina. blanar. blaha. sukaj, bartek a este kto?
rozmyslaj kto zarobi na tom ze bude chranit europu vsetci len nie slovensko a madarsko .. :))) ty si logik ako ficina... ktory lize r i t rusom ale este nedoniesol odtial nic dobre
jediny kto nas pripravil o peniaze je ficina.. roky rozkradania. a teraz je to najlepsie vidiet . za dva roky vytiahol od ludi 6 miliarad a dlh sa neznizil ani o cent
praveze este horise teraz budu kradnut z rozpoctu ..
Odporúčame