ano mas praudu .. a u nas obvineny gasparko riadi stat . odsudeny kovacik chodi po slobode . obvineny bodor chodi na urad vlady ako nic.. ale eu riadia zlocinci hehehh e. seres si do papule
ano mas praudu .. a u nas obvineny gasparko riadi stat . odsudeny kovacik chodi po slobode . obvineny bodor chodi na urad vlady ako nic.. ale eu riadia zlocinci hehehh e. seres si do papule
obvineny podpreseda parlamentu ti nevadi . obvineny bodor na urade parlamentu ti nevadi ze.. cudne
kazdy sviatok ked je volno je sviatok pracovneho pokoja.. si asi volic ficiny
slovensko ide vzdy opacne ako zapad ktory nam ukazal ako sa to ma robit nie slovaci su zase najmudrejsi . :)) vivat ficina
danisko kupeny smeracky trolko .. pre zaujimavost ty spisovatel skus pocitat ak teda matovic zadlzoval. teda dal danovy bonus rodicovske dochodky . kruzarbait ci momky alebo loteriu .. ok .. dnes uz nic z toho neplati .. kedze nova vlada to zrusila to znamena ze dnes maju vyrovnany rozpocet a kedze vybrali uz 4 miliardy. tak sme za vodou . ale zaujimave ze dlh sa neznizil ani o cent.. ako je to mozne. danisko napis nam ty to vies urcite.. ze by 13 dochodky ktore ficina udhlasoval 2 mesiace pred volbami a teraz ich musims platit??? trolko si a budes
presne tak a ty mas praudu
ruske svine.. vyvolaju 3 svetovu vojnu .. je nacase aby takto incidenty koncili ako sa stalo v turecku turci im proste zostrelili stihacku a hotovo
co si na zakladnej skole . rusky trol ..
retard si asi ty.. este ja tupy ako korcula..
co mu daju .. tazke ublizenie na zdravy. to je vsetko terorizmus ani atentat nebol .. . ficina bol pn len dva tyzdne.. takze 3-5 rokov..
trkvas 20 rokov sme v unii .. spytaj asa benovej .. co spravila pre krajinu .. spytaj sa ficiny. preco sme neni uz davno pripraveny na vsetky tieto veci o ktorych sa hovori uz roky.. to nieje problem eu ze slovensko nieje vobec pripravene . ma vsetky moznosti a este aj dotacie od eu aby sme nemali problem s emisiamy.. ale uplakany slovak len narieka. place ale nespravi nic aby sa mal lepsie cakan na spinaveho komunisti ktory mu klame. a ktory ho okrada.
rus je spiscka europy. vsetci tam chodia pracovat a kazdy tam chce zit.. len dezolat ako ty radcsej bude v chudobnej eu ..
krvavy rus. prehra..
gratulujem .. co teraz .. ked to nevieme predat ako turisticku atrakciu
uz to zacina komunisticke uplatky. poukazky ako volakedy .. :))))))
ak by niekto chcel nasich spionov tak Blaha. Uhrik Blanar Benova. nulitna. a sef Ficina. nech sa paci ziju na slovensku a donasaju ruskemu prasatu
hlupak si aj ostanes.. pokial viem podmienky boli dojednane a kamen ich svojvolne zrusil :)))) hlupacik.. dojednali ich interne vo firme.. hlupak .. stale si hlupak a budes hlupak
chceli ste takuto tupu vladu mate . pekny den
ako ho to nazval ten nas riaditel sis. gasparko . bulharsky pes???? dufam ze ich raz niekto pozatvara co porobili s krajinou
no co ficina co si zatial vybavil na 4 svetove strany :)))) hlupaci .. ste si mysleli ze ficine zalezi na slovensku hehe sa dobre nabali a ide do dochodku zit do ruska.. tak vam treba a vy konsolidujte
Odporúčame