pleties si kradnutie s uspechom ale to je bezne u smerackej bandy
pleties si kradnutie s uspechom ale to je bezne u smerackej bandy
dufam ze za kazdy rok ked ju mal priznat a nepriznal dostal pokutu 3 mesacnych platov :)))) ale jemu to je jedno . jeho povizi od strada su daleko za predstavivostou ludi .. nejake 3 platy su mu ako nam . 3 eura
boze tato vlada je tupa
netrep .. ma taky kontrakt s ktorym ho na farmu nedaju .. max ho vymenia.. stale ma len 21 rokov.. a demidov este nic neukazal .. ak zacnu aj po nom polovat ako po slafkovskom . tak muze aj on rychlo skoncit
ktoru akciu . vo videu je ze si narazil o branu a potom prihral . je tam nieco ine pretoze toto dokaze aj ziak v pripravke
tieto ruske grcky sa uz ani nedaju citat. rusky pes sa nemal branit ked ho nemec napadaol zapricinil 2 svetovu vojnu .. ruske prasa hnusne
nie preto ale nemozu sa vysetrovat rozkradacky.. napriklad tender sanitiek . uz mal sediet vo vysetrovacke . minister. a cela komisia.. mame tu tender na hasicske auta.. mame tu zaplatenu hymnu bez sutaze .. alebo kotlara ktory mina peniaze a nikto nevie preco .. alebo .. kupeny pozemok na vychode nikto nevie preco a ani naco bude ten pozemok sluzit.. a podobne..
tesi ma ze staci raz ked ta niekto oklame a uz mu neveris.. gratulujem .. koho si volil. lebo aj tuto vladu tak si len idiot ti ta klamu od rana do vecera
rusaci vytiahnu kone.. a pekne budu kocovat
konsolidacia . ale 13 dochodky 2 miliardy trteba dat lebo to je volebna korupcia
keby unia nemusi krmit neschopne krajiny ako je slovenskoa madrsko tak sa maju daleko lepsie... hlupak ..
este ze eu neriadi orban a ficina to by sme uz davno skrachovali .. sa mi paci ked niekto ako orban a ficina chchu poucovat ako riadit eu .. a ich krajiny pomaly krachuju a ich kamarati bohatnu .. pozrite si videjko kde mafian hovori kedy sa najviac darilo jeho otcovi mafianovi . vzdy ked nefungovala ekonomika.. vtady vzdy bohatli mafiani . cuduj sa svete aj u nas to tak je. bohatnu len mafiani
ked na tom kalinacik zarobi urcite sa pripojime.. klasika.. da zarobit aj strnadovy.
myslis ten jeden rok ktory toto funguje???? :))))))))))))))) mas praudu
chudaci uradnici . dostanu vypoved a musia sa pozerat na ministerstvo sportu ktore vzniklo v case setrenia.. ale vyhodia tych co robia niekde uz roky. parada tento tupy stat
tupy si ty. ked sa nehas stale klamat . to je tvoj problem .. okolite krajiny nas vo vsetkom predbehli ale tupec ako ty . tomu tlieska.. idot si aj ostanes
netreba uz sa rusi priznali ..
TENTO NAROD JE Uplne uz na hlavu . uradnici jasne pomenovali kto najviac zadlzil krajinua kto dobre hospodaril a stale tu mame blaznov ktori veria ficine
nacista si ty aj stouto fasisticko komunistickou vladou .. rauz si komunista raz fasista .. podla toho ako vyhovuje prasa si obycajne
presne tak rusaci presne cakaju co bude nato robit.
Odporúčame