a to ste dnes nevideli v debate so simeckom gaspera. ten zvrateny klamar bol policajny prezident..
a to ste dnes nevideli v debate so simeckom gaspera. ten zvrateny klamar bol policajny prezident..
to nieje genius ale hlupost naroda.. ktory to akceptuje a 30% hlupeho naroda muto este aj veri
nechce byt prezident??? tu je taka obycaj idioti chcu vladnut
co narobili ked sme boli do 1944 fasisticky stat a tiso kupoval vlaky ktore odvazali zidov.. a potom dosli prasata z ruska ktori prenasledovali narod.. ty hlupak hlupy
ked prichadza rusky mier. treba sa branit..
ano ked sme my vztupovali tiez mali hlasovat . hmm svine ako si ty nepatria do eu ti patria pod diktaturu .. ludia ako si ty ochotne budud utlacat ine narody.. si fasista alebo komunista?
ako utoci na slovensku bezpecnost napis nam . nech vieme aky si idiot
presne tak poza tvoj chrbat. to robia. :))) a este aj vselico ine.. robia
v rusku platia vsetci dane aj ti co ziju v zahranici :)) ty loz
mozno . ale aj tak sa cudujem ze niekto podporuje ruskeho vraha.. :)) slovaci co najviac vedia co tu rusky pes narobil v tejto krajine
cudujem sa preco ukrajina nenici aj civilne budovy.. je to uz aj tak jedno rus nici vsetko . takze co horsie moze nastat
:)) chudacik .. ale ano zakon ti dovoluje kradnut.. do 700e mozes kradnut veselo a podvadzat do 20 000e veselo .. to ste dokazali prasive prasata... neknuc .. toto je vas vysladok
novela bola zmenena len pre jeden ucel aby ti hore nedostavali velke tresty . ti dole ti ich nezaujimaju
tak ked im to zakon umoznuje preco by mali kradnut len ficiny.. nech kradnu aj progrsivci . ved to je to coho sa bojite. doteraz si skandoval ked kradol ficina a teraz ked aj bezny clovek zacina kradnut je to progresia takze .. uz nejakemu ficinovi doslo ze aj on chce kradnut tak je zneho progresivec ehhehe .
no zo slovenska minimalne 30% dezolatov kazdy rok . kam inam by chodili .. uvidime o rok statistiku
10 000€ je podla noveho len priestupok???? cii?
a nech uteka volit ficinu .. :)))) tak jej treba.. ked toto dokaze robit dochodca tak je jasne ze veria blaznovi ficinovi a preto je nasa krajina na kolenach koli tymto ludom
napis komunistom blahovi . benovej lasakovej a fasistom uhrikovi a mazurekovi
:)))) ja nie som ficina.. raz fasista raz komunista to je vasa retorika.. prasata
ruskeho psa treba vyhnat. a postavi od europy 10 metrov vysoky mur a odrezat rusko od europy a rusky pes ktory v eu bude podporovat vraha hned vyhostit
Odporúčame