neviete co za dva roky tento pat kan vyjednal na vychode??? kedze hocico ked sa stane place a uteka zobrat peniaze do bruselu
neviete co za dva roky tento pat kan vyjednal na vychode??? kedze hocico ked sa stane place a uteka zobrat peniaze do bruselu
ty si ho uz zostrojil nech robis co robis hlupak si stale.
kto by siel do moskvy. tomuto vrahovi . ten by ho tam hned otravil ako to spravil Navalnyiovi .. rusky pat kan.. vrah a podvratak ..
trolko .. ,, este ze ty o takych veciach nerozhodujes. judasi ako si ty mozu ostat len poskoci .. ficinova ovca
jozi .. ukrajina nas do 10 rokov predbehne a cely vychod bude tam chodit za pracov.. mozno aj tupelo kao si ty
fico danko a estok to je hlupota plnom prude treba im znizit platy na urovek KSC v 80 rokoch
uz aj dezolati vidia akz ficina pat kan
si hlupak . a aj nim ostanes.. ficinova stetka
pre toto ide vsetko do haja slavna influencerka hehe .. :) épreto je v mode bombic. banas blaha a podobne kreatury
a od kedy ti vadia nackovia??? hmm . povedz nam .. ked ficina chodil . s nackom bombicom ruka v ruke. a ked si podaval ruky s uhrikom.. to ti nevadilu nacek???? hmm . ty si nacek ked ficina povie a si komunisticka svina ked ficina povie. ze ..
ale noo nacek ani nevies co je.. hluapcik .
pre toto vyhrava volby ficina lebo ho volia tupci ako si ty
ty grcanica.. ficina povedal ze vybavy vychod co stym ma brusel ty pat kan ,..
preto maju okoilite staty lepsie platy lebo len nasi podnikatelia robia na emisne povolenky. heheheh
uz vieme co vyrokoval ficina za dva roky v krajinach tretiehoi sveta co uz mame doma a je nam lepsie?
a to je problem tam by sa malo pozerat nasledne na privilegia pre podnikatela. ak maju minimalne mzdy tak si nemoze panko kupit drahe auto na firmu hotovo ..
ficina. mu urcite bude radit ako sa dohoduje mier... a teda sa dohodnu ze vychod ukrajiny pojde rusom a vychod slovenska ukrajine.. tak po bystricu .. a mame mier
ale musis nastavit aj ekonomiku nie len drancat od zamestnavatela.. .. ked stat zdiera ludi aj zamestnavetelov ako ti zvysi plat.. takom isrku mali do 1000 e 6% dan a potom sa zvyysovala.. u nas ta stat zodere uplne.. a potom places ze zamestnavatel ti neplati .. ? na druhzu stranu stat dovoli firme ktore nema zis nakup luxusneho auta na fiirmu .. a zamestnanec na minimalke.. takze to treba nastavit
ake hospodarstvo .. sak sme krachovali .. je pravda ze plynarrne predali pod cenu .. takze uz nemame narok sa mat dobre??? uz teraz budeme stale upadat a pani hore budu kradnut. sak sa pozri co sa deje v tejto krajine kazdy kradne. cela vlada sa dohodla co najviac ukradnut. za dva roky konsolidacie vybrali 4 miliardy a dlh sa neznizil ani o cent..
ok tak dajme moc niekomu inemu na 15 ropkov a porovname mna prerkvapuje naivita idiotov ako si ty ze stale veris ficine ktory nic za 15 rokov nedokazal .. ale na vine je matovic co vladol 3 roky. alebo radicova co vladla dva roky.. .. dzurinda bol aspon tak dobry ze nas dostal do unie lebo dnes by si nemal ani len ten plat co mas.. mal by si nieco ako na ukrajine. 300e .. takze naivita je kde
Odporúčame