si v poriadku ? v eu sme 20 rokov mame vsetko co treba na riadne fungovanie ficina vladne 15 a sme na dnes eu .. privatizaciu zacal meciar.. samozrejme aj dzurinda .. takze zase za to ze sa mame zle je zodpovedny niekto iny nie ficina ktory tu je z poslednych 20 rokov. 15 pri moci a vzdy ked vladne upadame viac a viac ze ano .. super.. eu nam dava vsetko aby sme napredovali .. tak sa uz preber..

