ty tupy debil . ved uz ste z nas ukrjainu spravili za dva roky..
ty tupy debil . ved uz ste z nas ukrjainu spravili za dva roky..
predstavte si ze by eurofondy boli vyuzivane ako maju byt.. uz len to by tomuto statu usetrilo kopec penazi .. ale nie treba rozkradnut vsetko a tato vlada to este ak kryje a schvaluje. potom tupy gasperko ktory bol general po 15 rokoch u policia povie ze anko dobre je v krjainach tretieho sveta.. stat idiotov toto
nuz bohuzial aj toto sa da povazovat za vitazstvo .. :)) ale len u dezolatov.. ale koniec koncom na vine je eu . alebo niekto iny
tato vlada je plna idiotov.. 15 rokov pri moci a stale nevedia vladnut do kedy im este chcete davat sancu tejto zlodejskej bande
jaaaj boze zase acohentista.. naco ich sem miesas? nasi komosi vladnu nam .. a je zle...
nie kamarat stym nema kapitalizmus nic spolocne. vladnu nam komunisti . ak sisi nevsimol a vzdy ked vladne komunista ideme dole vodou ..
takze za 2 roky vytiahol od ludi 4 miliardy a dlh sa neznizil skor navysil a dalsi rok dalsie 2,7 miliardy dakujeme tejto vlade idiotov.. treba zivit svinu kotlara. predrazene hasicke auta ktore nikto nevidel este.. kosele. pocitace.. pozemky ktore netreba.. takto hospodari tato sibnuta vlada. ale 13 dochodky treba zachovat..
13 dochod bude ak ked zrat nebudeme.. :))))))))))))))
nieje uplne zadarmo . ale je to buducnost ktoru slovaci zase ignoruju lebo su najmudrejsi na svete... holandani funguju na veternej energii .. ktora im zasobuje dopravu a chod krajiny.. my sme to mohli preskocit a zacat rovno budovat mame na to vsetky podmienky. a hlavne dotacie. z eu .. ale drbnuty hlupy taraba a jeho stetky vedia zase najlepsie
tak naco chce ficina stavat dalsiu atomovu elektraren za 15 miliard??? porozpravaj nam
moze navadzat dojem???? sak taraba jasne hovori ze zelena energia je zla. zase budeme zaostavat za svetom ako vzdy lebo slovak vie najlepsie.. klasicky scenar .. a potom sa cudujeme ze sme na dne eu
zase su vsetci na vine len nie ficina. :))) ja zvas odpadavam .. hlupaci .
keby nas ficina nenicil 15 rokov uz sme mohli mat platy na urovni aspon rakuska. a nie plakat stale
je super ze hlupy volic tejto tupej vlady ani nevie co sa deje
tato tupa vlada nas totalne znici
pocuj ty infantilny rusky trol .. chod do ruska potom zistis
co to ma s covidom?.))) nic .. ja si ruky umyvam .neboj sa.. ale hlupaci kao ty nie. preto sa siri zltacka
boze co ty si za debila
jaaj tento trump to je taky saso ako ficina..
je rozsirena zltacka a vakcina pomaha proti sireniu .. dufam ze sa nezaockujes.. a dufam ze zltacku dostanes
Odporúčame