nie ale vidim ze ty ano ..
nie ale vidim ze ty ano ..
aky statnik . slovensko pada na hubu. sme na dnes vsetkeho ale ty pises o nejakom statnikovi si chudak na dusi ,...
ficina sa zapisuje do dejon ako Tiso.. nova vlada ho musi odsudit za vlasti zradu
https://www.noviny.sk/krimi/960624-moze-vodi… vynimka plati do roku 2029
pisem nieco ine? hlupaci sa tesia ze su v praci mohli doma oddychovat
ano slovak ktory nedokaze cerpat fondy je zase najmudrejsi .. a nedokaze taku banalnu vec ako minat peniaze... nie kradnut ale minut na co su urcene
kto je chudobny. mozes si za to sam . ze volis ficinu dokola. pozri ako sa maju hore dobre.
tak treba volit vzdy noveho a nie toho isteho zlodeja.. ale slovak ma na to vetu ako pises . sak aj tak vsetci kradnu heeheh
tak toto divadlo je uz na smiech .. takto robit politiku rovnaky narativ smiesna komedia
presne tak .. mali by tie ruske svine vsetky vystavit vojne. lavrov medvedev putin. a ostatne svine
najlepsie je ze jeho volici by v takom rezime nevydrzali ani chvilu ..
vies preco spravil matovic dlh??? lebo dal ludom dotacie.. danove bonusy. a podobne. to vsetko ficina zrusil + zvysil dane.. a ine veci . ale dlh vobec neznizil .. chapes konecne uz nieco .. stavat moze . by sa stavalo aj pred tym .. ale on mina viac. este ako matovic ale ty to vsetko platis 3 krat.. hlupacik
precitaj si to este raz pisem niekde ze nieje.. ale si bol na panskom .. hlupak
to je jeden kolega ktoreho vsetci mauju v praci . je dobry prijemny ale za chrbtom vas ohovara pred sefom a donasa na vas to je ficina.. aj ked dobry a prijemny tam neplati
je zaujimave ze volic smeru stale nadava na uniu za to ako sa ma zle.. len neviem kedy unia zvolila zlodejov ako je tato vlada na slovensku . je zmeneny volebny system? nevedel som ze unia nam voli vladu hehhe e..
samozrejme zase je niekto iny na vine.. a ked tak tu hnusinu uniu nemas rad co stale places.. to ako sa mas je vdaka vlade na slovensku nie v eu . ale vlastne aj eu lebo by si nemal ani to co mas keby tu nieje unia
co trepete slovaci sa maju dobre.. sak ficina slubil vsetko lacne.. a hlavne dufam ze ste si uzili dnesny sviatok .. jaaaaj nebol museli ste do prace hlupaci tak vam treba
co knuci aj tak neznasa uniu aspon si konecne mozu farmari platit vsetko z vlastneho .. ja cudne ze najviac placu politici co rozkradaju dotacie hehehe
kratky vopocet konsolidacie.. dva roky 4 miliardy a na rok este dve.. dlh ktory tu nehal matovic je 12 miliard za 3 roky.. cize na rok 4 miliardy .. o kolko sa znizil dlh????? o 0,0000000000000 .. hlupaci . hlavne ze mame novu hymnu .. nove sanitky ktore su kupene este pred vysledkom tendru .. mame novy pozemok na kulture.. budeme stavat novu statnu nemocnicu za 1,2 miliardy.. mame novu vojensku policiu .. dialnice kde sa pozrieme zdravotnictťvo na vrchole a ucitelia uz nevedia co od dobroty.. predavacky v obchodoch uz ani nechytaju zlodejov. ale dezolati to chvalia. lepsie sa nemaju ale aspon sa dobre kradne
ty klietka.. atila bol fajn kym sa nemisal do politiky a ked zacal ukazal ze je naozaj hlupak .. sice sa vie bit. ale to zneho vojaka nerobi.. a vo vojne myslis ze povedia pockat no pod do klietky.. :)))) nie prvy vojak ktory nevia narat ani do dva. ho zastreli a je po zapase.. ty klietka..
Odporúčame