ty hlupak zo sumracnej .. uz nemas hanby.. dufam ze nova vlada vas vsetkych postavi pred sudy
ty hlupak zo sumracnej .. uz nemas hanby.. dufam ze nova vlada vas vsetkych postavi pred sudy
ako to ta sakova a pelegrina povedali . bude to drahe... nevadi sak stym sa bude trapit nova vlada. takto funguju tito zlodeji . znicia krajinu aby nova vlada mala peklo aspon vidite ako vzdy ficina zalezalo na krajine.. a potom bude skakat na namestiach ako on to vie vsetko lepsie.. a vyledok znicena krajina..
a tak aj volia. lebo im chyba finanacny gramotnost.. preto je ficina pri moci
a toto ma pravo volit. potom kricia do tv . ze ficina je najlepsi .. dakujeme.. toto ficina zneuziva hlupych ludi
dotacie na polnohospodarstvo rozkradla smeracka banda .. ale tak ved ak uniu nepotrebujeme nech nam vlada ukaze ako to cele teraz vyriesi pretoze toto je presne to co sa stane ked vystupime z eu . nase obylie pojde sviniam..
odpoviem ti aj ja 1989 bol stat na pokraji bankrotu ..
tak toto nechapem .. nejako to nehra.. ked je lacne zrno z ukrajiny je zle a ked zo slovensko tak nim ideme krmit hehhehe . to nevymyslis
ale samozrejme ved inak to nejde len cestou sudov.. nikdy sa nebavim v tom duchu ze zavreme ich len tak .. ako to robili komunisti .. ale tu nieje vela co dokazovat vsetko je tak priehladne ze to su najednoduksie sudy ..
prva vec ktoru nova vlada musi spravit je tresne stihanie za nehospodarne nakladanie s majetkom statu .. za toto je kotlar vinny.. druha vinna je simkovicova za nakul predrazeneho pozemnku na vychode .. nikto nevie naco a preco ho kupili treti sediet pojde minister zdravotnictva.. za sanitkovy tender.. 4 pojde sediet minister vnutra za . zneuzivanie pravomoci verejneho cinitela . neplnenie uloh vyplivajuce z fiunkcie. nevysetrovanie eurofondov. a krytie financovania hlasu a prezidentovej kampane. sa nam to zbiera.
ironia tejto vlady je ze ortoped vysetruje pandemicke opatrenia. tak ze skuma vakciny a ich zlozenie da preverit statnemu podniku ktory nema certifikat a potom sa snim cghce sudit.. toto sa ani neda napisat . co za idiotov nam tu vladne
vzahranici povacine je parkovanie pri turistickych atrakciach zadarmo .. lovaci maju vsetko tak drahe ze na miesto do tatier sa mi oplati ist na 14 dni do turecka
nieje to uzastne ze krajina ktora ma tolko ropy ze sa moze v nej kupat nema benzin teraz hehehhe .. glupy rus
vypni. utekaj
chore je. ze sme tu mali vyrocie 1968 a vlada bola ticho .. niekto chce vymyzat historiu tejto krajiny
a cinu naco? vies preco chcel rus do nato? aby mohol napadat svojich susedov a nato nezakroci .. tak ako teraz na ukrajine. hehe . hlupacik .. a cina ? naco cina. ved ta nikoho neprotrebuje. ved hovorite ze je najsilnejsia na svete
kedy nam pomohli? myslis 1968 ked zavrazdili 132 ludi vyse 500 tazko zranili a potom nas okupovali a este sme im za to platili??? :)))))hlupacik
ja cudne ako sa tito prospechari vyjadruju chod bojovat. nieje to nasa vojna a podobne . som zvedavy ak sa stane ze niekto napadne nas alebo madarov alebo talianov a zapad si povie tak . ste v tom sami starajte sa .. kasleme na vas.. :))))))) a to polovica idiotov chce vystupit z nato
odsudia ich a potom im ponuknu moznost ist bojovat aby si zasluzili zrusenie trestu ?:)))))
to sa tento idiot bude seste aj sudit???? ja odpadnem .. zvrite toho blazna konecne niekto ..
tak o rok nam podas spravu kolko krat si letel .. :) a aky bola spokojnost
Odporúčame