takze slovaci su zase najmudrejsi .. naco dialnica . budeme lietet :)))))))))))))))
takze slovaci su zase najmudrejsi .. naco dialnica . budeme lietet :)))))))))))))))
placeme placeme a placeme slovan ... pokracuje v plakani. este ze je tolko eu lig.. ale preco nejdu hrat nejaku rusku lugu aj tak zapad neznasame hehehe
co mysli sme boli my pre staty v eu ked sme tam vztupovali???? a co sme stale za 20 rokov sme na dnes vdaka hlupakom ako si ty co volia idiota ficinu
a kto ich tam posiela ked to vyraba a predava statna firma ty pajac hlupy
sakova nech povie kolko kontraktov ma pripravenych ako nahradu za rusku ropu . co robi pre tento stat.. okrem kradnutia
mne sa tu paci .. neboj sa ty nic.. no co si v tych krajinach robil aku pracu .. musis byt moc sikovny
ano aj tam si bol .. a vies to super.. :)))) nie nie su tupi . preto su na spickovej urovni.. a v podstate je to raj na zemi
jaaaj preto tolko slovakov chodi za pracou do ruska . mas recht..
ano a dosahuju rusi aj polovcinu zivotnu uroven eu?
kied zarabas krasnych 600e ako povedal danka.. kapitanka tak je to celkom dost nie.
:)))) mas praudu .. som rad ze vdaka ludom ako si ty sa mame lepsie.
jurko .. nie na dovolenku chod pracovat zi dlksie. aby si vedel cestovat je take smiesne.. ano bol som v rakusku na nakup niekedy. 2018. mas pravdu .. mam rad ludi co idu na dovolenku a myslia si ze vedia vsetko .. :))))) si tam tyzden a mas pocit ze vsetko vies hehe . . alebo si kamionista. ktory ani len nevytiahol paty z kabiny. ale mas precestovane.
chod niekedy na zapad a vyskusa ako sa tam zije.. a pochopis.. skus ist napriklad do Haagu . a prejdi sa vonku a chod v blave . . ten vzduch je totalne iny.. tu dieslove stare harabudy zamoruju vzduch ze sa dychat neda.. treba skusit ani hulit nemusis
tak je to spravne .. ale vzhladom na to ze sme v unii 20 rokov a z toho vladol 15 ficina. su slovaci chudobni a musia jazdit aj na 10 rocnych autach . co nieje hanba ale keby mame platy aspon na polovici zapadnych krajin tak toto by nebol problem .. dezolati a dochodci dakujeme.. :) treba vyhodit zivotne uspori von pri smetiaky . takto ste mohli mat novsie auto
to musia byt klamstva ved v rusku je najlacnejsia ropa.....
putin nema poziciu na vyjednavanie. je to nula..
a kotlar ma certifikat??? ty debilko
to si cisty. certifikat
Odporúčame