vies preco aby sa nezacali vyhovarat ze jedne na druheo kto riadil auto alebo pripadne aby druhy vodic nesadol do vozidla a nepokracoval v jazde.. :)) slovaci zase najmudrejsi
vies preco aby sa nezacali vyhovarat ze jedne na druheo kto riadil auto alebo pripadne aby druhy vodic nesadol do vozidla a nepokracoval v jazde.. :)) slovaci zase najmudrejsi
to je blbost to boli ukrajinci slovaci su najvzornejsi narod. .. rychlo hodme to na niekoho
prikaz prisiel z ruska.. tak netrapos konecne chudacik ..
socialny potrat.. ficina naluboval hore dole a este nikdy nic nedodrzal len to aby sa dostal k moci a kradol a narod ho stale voli . cudna krajina
ale neknuc.. na vas len vas slovnik . tos ste ma naucili slusnost na vas neplati .. vy chcapete len rovnaky jazyk aky pouzivate inemu nerozumiete.. tak zer
ale zrejme tam nemaju zlodejov ako je ficina
to je presne to co vravel Visolajsky a pol slovenska mu nadavalo ..
presne tak . vzdy ked dojde nejaka neschopny vlada menia veci ktore funguju .. a potom to nikto nevie dat naporiadok tato tupa neschopna zlodejska vlada vsetko nici a este aj konsoliduje tak ze este viac nas zadlzuje
cize nic nevybavil klasika
lutujem krajiny ktore sa spoja zase s rusmi .. nikdy sa nebudu mat dobre. ako hlupy madar a slovak
dezolati sa vzdy vedia vyhovorit.. klasika.. :))))) ked nesedi jedno najdeme druhe hehe .. :)))))
hej dozolati nechapem jednu vec ako je to mozne ze ak rus bojuje proti americanovi na ukrajine. preco su rus a american spojenci . vysvetli to niekto?
to co povie trump nic neznamena.. za chvilu umre a aj pu t ler skape a svet bude krajsi zase o kusok
ficina moze za to ze si frustrovany.. vdaka jeho politike utocenia nadavania nic nerobenia a kradnutia... a preto vsade hladate nepriatela len nie v nom . hlupaci
:))) tupe si ty .. je to vidiet.. rusacik hlupy
rozum hluepho slovaka. place za rusom ktory napadol a uvrhol do chudoby... hlupy slovak voli ficinu ktory tu 15 rokov vladne a krajina je stale chudobnejsia pri com kazdy den nejaka nova kauza... kde sa kradnu peniaze.. cudne zmyslanie slovaka
vies mi povedat co by sa dialo ak by rus nenapadol ukrajinu?
ruske prasata sme tu uz mali 1968 a do dnes sa toho nevieme zbavit . vdaka hlupemu narodu a fiicine
neboj sa trump bude za chvilu inak piskat
nova vlada ,usi hmed zazallovat rusky gaspron ze nedodava plyn a ropu podla zmlôuvy..
Odporúčame