treba zazalovat ficinu a kotlara za nehopodarne nakladanie so zverenym majetkom .. kym dezolati nadavaju na matovic teraz su odrazu ticho . a to sa ine minacky rovia . rovno v priamom prenose
treba zazalovat ficinu a kotlara za nehopodarne nakladanie so zverenym majetkom .. kym dezolati nadavaju na matovic teraz su odrazu ticho . a to sa ine minacky rovia . rovno v priamom prenose
vdaka sulikovi a bitooo .. sas znicila vladu .. a dostala k moci zase tohoto blazna
dokument o zverstvach ktore pachapli svine ruske v CSSR. v krajine ktora sa nebranila https://dokumenty.tv/skryte-zlociny-osmasede…
to kde sa slovensko aj po 20 rokov v unii nachadza mozeme podakovat ficina a komunistickym dochodcom .. dakujeme.. znicili ste krajinu
pozrite si co tu pachali tie svine.. https://dokumenty.tv/skryte-zlociny-osmasede…
neviete kde je ficina. na devina chystal spomienku na tuto okupaciu???
a hitler rakusan..
kde je ficina . kde je blaha . kde je blanar.. kde je gasparko ... kde je narodniar danko . tieto kolaborantske svine. su ticho .. dakujeme dezolatom a dochodcom ze volia stale tieto komunisticke kolaborantske svine
nase media sa chovaju uz ako nasa vlada.
boze ty si j .. bnuty
ocividne netusis ako taketo veci prebiehaju len si pretacate vsetko aby vam pasovali svine.. dufam ze nova vlada povie mena trolov ako si ty co podporuju vrazdenie
aha takze ak na ukrajine zomrelo 48 ludi a to ste nazyvali genocidov tak toto je nic? vidis ake svine ste .. ked vam zabili spoluobcanov je to ok ale kricat ze ukrajina pachala genocidu kde zomrelo 48 ludi tak to ano .-. svine komunisticke
je to uzplne jedno .. aj Stalin bol gruzinec ale bol to rusky vrah ... aj hitler bol rakusan ale je to nemecky fasista. ze ano .. ruske prasa bude vzdy zodpovedny za to ze nas napadol a vrazdil v case mieru .. v podstate ako to robi do dnes.. svina ruska bude vzdy svina ruska..
750 000 na cyrila a metoda ktoreho pred tym tento blazon z topolcian nikdy neoslavoval a dnes ked si mame pripomenut temnu historiu naseho statu ked nas rusky pes napadol a pachal genocidu kde zomrelo 107 ludi ,. na to si tato prasiva vlada ani nespomenie
preco klamete podla volica smeru je tu vsetko v najlepsom poriadku
a co tym chces povedat??? nechapem .. napadli nas svine a potom nas tu drzali ako v zalary
o par hodin nas napadne ruska svina a tu ani jeden jediny clanok .. ficina nekrici ze si mame vyzit sviatky aj ked smutne. ale mali by sme si .. den ked na ruska svina napadla by sme si myli vzdy uctit. 107 mrtvych ludi . ako by dezolati povedali genocida.. a slovaci sa tvaria ze sa nic nestalo ..
kto voli SNS? .))) to musia byt iny hlupaci
najviac zivotov by zachranila mater spinaho put i na kebo ha radcsej preglgla
Ficina ako si ideme pripominat v pad sovietskej armady na uzemie CSSR 1968 ako dame najavo rusom ze toto uz nikdy tolerovat nebudeme??? rusky mopslik ficina no co .. ake oslavy chystas. na pripomenutie si temnej historie nasej krajiny
Odporúčame