kmec pojdes do basy.. kupit voderady za 16milionov ked v roku 2020 boli na predaj za 5mil . parada.. je nasace aby ste sa zodpovedali za tieto predrazene nakupy pre stat.. ste zlodeji nic ine
kmec pojdes do basy.. kupit voderady za 16milionov ked v roku 2020 boli na predaj za 5mil . parada.. je nasace aby ste sa zodpovedali za tieto predrazene nakupy pre stat.. ste zlodeji nic ine
na tuto dohodu nikto nepristupi to len putin zase oblbuje us . usa moze ukoncit vojnu do pol roka staci uvalit poriadne sankcie
tak je jasne ze si hlupak.. pretoze co ty davas ma vzdy dve moznosti bud ta platia alebo si hlupak . a teraz je to jasne.
trolko.. mna za to platia.
rusky trolovia su dnes vsetci v praci :)))))
co ty si za retardovaneho debila? povedz mi .. nebudem ti vysvetlovat nic.. ale povedz co ty si za idiota?
a tie zaruky ktore dava akoze trump :)))) presny plan ako dopadne ukrajina rusky pes ju celu obsadi .. pretoze american nebude branit ukrajinu.. pod trumpom urcite nie.. usa niekdajsia zaruka spravodlivosti kleslna na uplne dno.. EU musi budovat vlastnu armadu . aby usa nikdy nepotrebovala.
rusky mier :))))) vsetci sme si ho zazili .. chudoba na dalsich 50 a viac pre ukrajinu .. slovaci co okusili rusky mier . su smutny vysledok normalizacie a hluposti ..
neboj sa este 10 rokov a idem z tejto hlupej krajiny.
velmi dobra dohoda.. priam genialna.. ked si zlodej a vrah .. ako nas trresny zakon
ani som to nedocital .. toto nieje dohoda. ale prakticky znicenie ukrajiny.. a totalna dehonestacia statu ktory sa brani spinavemu rusovi.. hanba amerike ze taketo nieco vygrcala
15 rokov vam nestacilo :))))
doke dooo kedy bude tato krajiny . bezpravna..
vyrovnane financie .. ?:)) ficina . da krajine ko ..
toto je iny goll . zilinka doplatis na ficinu ked si sa mu zapredal
este len teraz narastie dlh.. mozeme sa tesit
debilko .. poviem ti ako kradne ten po t akn . ficina. a ty to vidis ale si spokojny lebo je to tovj pan .. tvoje deti to budu platit nebojsa.
ficina vie ze ked puzije eu peniaze nemoze kradnut.. tak ptreto to budeme vsetko platit my.
kde su tie reci ze novej vlade odovzdaju vyrovnane financie . tanto cerveny pes klame kazdy den od rana do vecera. mozeme cakat dlh na urovni 8 miliard ked toto prasa skonci
nakradli co sa dalo a teraz akoze nieco idu robit a este mu budu vsetci tlieskat
Odporúčame