pretoze toto su (asi) fotky z interpolu, ktory kasle na nejake europske gdpr (co je v tomto pripade podla mna spravne) ( https://www.interpol.int/How-we-work/Notices… )
pretoze toto su (asi) fotky z interpolu, ktory kasle na nejake europske gdpr (co je v tomto pripade podla mna spravne) ( https://www.interpol.int/How-we-work/Notices… )
stat je zo 60 dnoveho terminu zufali, lebo za smeru sa naliali do informacnych systemov mraky penazi (vacsinou nepotrebnych), ale do dnesnych dni sa vydavanie pokut nezautomatizovalo - kamera zisti porusenie, nasnima spz, system urobi zapis do databazy aj spriestupkom, vytlaci lajstro, obalkovac zabali a hodi na kopu na odoslanie - tot vsjo...momentalne sa robi vsetko rucne...
a este dodam ze nemam zaujem o ziadnu trofej typu medvedia hlava na stene v obyvacke, alebo podobny nezmysel atd.
daval som to uz na hnonline, ale ten prispevok tam neviim, takze 1 medved ma mat minimalne 20km2, na sk tych medvedov podla odhadov moze byt aj cez 4000 tis., cize potrebovali by uzemie cca 80 tis.km2, lenze sk aj s nizinami ma 49 tis. km2! tatry maju cca 800km2, cize cca 40 medvedov, velka fatra ma 400km2, cize cca 20ks. medvede nemaju inu moznost, len ist blizsie k ludom, kedze sami maju malo potravy, kedze je ich vela, v zoo ich nikde nechcu, a kedze nemaju prirodzeneho nepriatela, okrem cloveka, budeme musiet ich pocet zregulovat na unosnu mieru, a to ci ochranari su za, alebo nie - viac na https://lnk.sk/aluk (este dodam, ze nie som polovnik)
remisova citi podporu, ako freso z sdku, ked ho vsetci nechali :D
vy ste to nepochopili - ona jedina je vhodna na predsednicku strany a bud ona, alebo potopa, naco snem - snem je zbytocny, lebo tam by ju odovolali, a ona velmi, velmi chce byt predsednickou strany, aj ministerkou, aj poslankynou, hotova matovic v sukni :D - veronika si vsetkym na smiech :D
zitnanska s kolikovou drzali jankovsku na ministerstve mimo (ked jankovska bola statnou tajomnickou), aby vedela urobit co najmenej skody
no a ja mam jednu zakladnu otazku - mzdy si kratil aj management, alebo kratenie sa dotklo len vyroby a montaze ?
pred par rokmi sa zadarmo, aj ked nezavazne, dal pozriet priebeh km cez testek a seka, co viac-menej bolo pre informaciu dostatocne, teraz sa to sice tiez da cez seka.sk, vidite priebeh grafu z odometra, ale uz tam nie su dopisane km
filmari chceli natocit akcny film, ale boli pred velkou dilemou:
utconik cierny - obet biely - je to rasisticke, lebo cernosi su vykreslovani, ako kriminalnici
utocnik biely - obet cierny - je to rasisticke, lebo biely ukazuje, ze je nadradeny cernochovi a odkazuje sa tu na otroctvo
utocinik cierny - obet cierny - je to rasisticke, lebo cernosi su vykreslovani, ako kriminalnici
utocnik biely - obet biely - je to rasisticke, lebo tam nehraje ziadny cernoch
nakoniec sa radsej ziadny film nenatocil, aby filmari neboli brani, ako rasisti...:)
no v tej dobe aj zavody maly svoje byty, ktore si davali postavit ako investor, pamatam si, ked som pracoval ako mlady mechanik-nastavovac v zavode (1988-89), vtedy zavod ponukal ludom, co mu podpisali 10 rokov dvoj-izbovy, alebo 15 rokov trojizbovy zavodny byt.
ako clen vlday ma diplomaticku imunitu, cize jeho nikto nebude kontrolovat, s cim je ockovany, druhe riesenie je, zeby raz za 2 tyzdne isiel na covid test, cize je to cista vyhovorka, lebo z celeho sputnika je do...ty a boji sa ho, hlavne, ze vyblakuje, aby ostatni sa dali s nim ockovat...
cargo ma stranku, cez ktoru hlada novych ludi - cargotachce.sk a teraz tu citam, ze prepustaju - tak koho vlasnte prepustaju (ak nepocitam prirodzeny odchod do dochodku) ?
o com tocis ? jednoducho povedane, ak cernoskovia sa nevedia dohonut, tak vypukne vojna - a to je cele - ich vidina riesenia nezhod - vojna tam nedavno zacala koli tomu, ze prezident presunul termin celostatnych volieb na tento rok a strana, ktora ho podporovala ( Ľudový front oslobodenia Tigraja) sa rozhodol usporiadat svoje volby, co sa nepacilo prezidentovi (nedavno dostal nobelovu cenu za mier) a poslal tam armadu - zapad s tym nic nema, alebo tiez mas taky nazor, ze my sme tomu na vine a koli tomu im tam mame pomahat ?
samozrejme, potom, ked bude novy obhajca, bude musiet nastudova spis a potom mu da zase vypoved a tak dokolecka, dokola, kym nepridu nove volby so spravnymi ludmi, nic ine v tom nevidim
podla mna velky problem su auta s pravostrannym riadenim - zakazat ich podla eu nemozu - co je chore - lebo vodici jednoducho nevidia na cestu, jednoduche riesenie tohoto problemu koli eu neexistuje
ak mi fyzicky muceny, tak aj 10 minut je pre teba ako cely rok
tu ide o buducnost babkoherecky - co ak uz nebude predseda strany ? zostane aspon ministrom nepotrebneho ministerstva ? alebo najmudrejsi terajsi tienovy premier ju zoberie spat do olano ? tot otazka...
tiez som to hladal a nasiel som velke kulove, hlavne ze princezna predstavila appku na cestovanie, ktorej vyvoj stal 4x viacej...
ak pojde bankrotovat FR, alebo IT, unia to nedovoli, kedze je to velka ekonomika a to by stiahla ostatne, ak pojde bankrotovat SK, unia ho necha zbankrotovot bez mihnutia oka..
Odporúčame