ano , taka bola poziadavka - lenze sulino nepocital s moznostou, ze IM "vyjde dverami, vrati sa oknom", strasne som zvedavy, co urobi babkoherecka, ak by drzala spolu so sulinom, IM uz tu nemusel byt, mohol tu byt heger, budaj, vratnik, to jedno, len nie ten pacient dr. chocholouska a stat by slapal normalne dalej. predpokladam, ze babkoherecka bude chciet ist do trojkoalicie a hned nato jej odide polovica poslancov, cim sa jej rozpadne poslanecky klub

