Anketar: predseda, tu je 10 tis. podpisov na referendum....stihol som to za 3 dni...
Predseda: výborne, a to nikto nič nenamietal, nepýtal..?
Anketár: Nie, všetci súhlasili a podpisovali, ved to by bolo divne, ak by na cintoríne, ked su uz na tom onom svete, nieco rozpravali, no nie...?

