Muž napadnutý medveďom: Zúrivo sme zápasili, musel som vystreliť
s tym suhlasim, ludia su premnozeny, ludi poriesi nejaka mutacia koronavirusu (ze vraj californsky variant je imunny voci rma ockovaniu) a to hlavne v afrike (madagaskar pred 60 rokmi 5,5mil, teraz 30 mil. a pod.), lenze medvede su tiez premnozene a kedze na medveda nemame koronu, musi to riesit clovek, kedisi bolo v tatatrach cca 40 medvedov, teraz niekolko stoviek - este dodam, ze na sme.sk je nejaky clanok od nejakej zoologicky, ako sa mame spravat pri stretnuti s medvedom - ja by len chcel vediet, ci ta slecna/pani si to nacvicovala so zivym medvedom, alebo s plysovym...