no gulku asi az nie, aj v cine je to vyhradene pre vysoke funkcie, resp. vysoku spreneveru, ale 5 rokov podmienka je vysmech ludom, co isli sediet ako bezny clovek za blbost, a exnamestnik sis, podla mna aspon 5 rokov natvrdo
no gulku asi az nie, aj v cine je to vyhradene pre vysoke funkcie, resp. vysoku spreneveru, ale 5 rokov podmienka je vysmech ludom, co isli sediet ako bezny clovek za blbost, a exnamestnik sis, podla mna aspon 5 rokov natvrdo
o com tocis ? sas povedala, ze nezahlasuju, proste je tam miliarda eur = 1000 milionov eur, ktora tam nema co robit, uvedom si, ze to niekto bude musiet aj splatit a ten niekto nie je matovic, ale my vsetci
neviem, ale na predcasne volby staci, aby sa rozpadla strana, resp. poslanecky klub, cize strana za ludi nebude v parlamente (hoc tam poslanci budu) a tym padom sas povie, ze konci, kedze za ludi, uz neexistuju, cim pada cela koalicia a teda sas nepovalila vladu, ale urobilo to za ludi - remisova nemala byt nikdy predsednicka strany, tam musi byt lider, ktory vie povedat svoje, ona to nedokaze a snazila sa hrat na obe strany no a ludia to videli a preto dopadaju prieskumy, tak, ze su pod hranicou zvolitelnosti
tak to uz (vacsinou) byva, ale nechapem preco je to tak - cim neschopnejsi, tym vyssia statna funkcia
remisova nech si sedi na ministerve, ale stranu nemoze viest, pretoze sa nedokaze postavit svojmu byvalemu stranickemu sefovi, terajsiemu ministrovy vsetkeho, coho on chce a tienovemu premierovi a v strane to vidia jej vajatanie atd, naposledy vcera/predvcerom, ked sa postavila proti sas, na stranu ministra celeho vesmiru
a co taky navrh na hmotnu zodpovednost - plat politika by sa rozdelil na 2 casti, prva vo vyske minimalnej mzdy by mu bola vyplacana mesacne (aby mal predstavu, ako zije polovica slovenska), druha cast by isla do depozitu - ak by mal pruser, siahlo by sa mu na depozit, resp. jeho majetok, ak nie, po volbach, resp. ak by sa rozhodol opustit post, a nemal by pruser, uvolnili by sa mu peniaze z depozitu
hned prve slovo preklep - auto...
aho na elektrinu ma zmysel v meste, napr pre taku pizzerku, na roznazku, kde s tym autom mozes koli "nulovym" emisiam vsade a v principe to auto neopusti mesto, ale mimo mesto, alebo pre ludi, co vela cestuju /praca, vylety atd.../ to auto zmysel nedava (za predpokladu, ze naklady si platis sam) - jednoznacne buducnost je vo vodiku, a ci sa to elektrickej lobi paci, alebo nie. ak sa auto sa bude dat kupit za normalnu cenu, da nabit za 10 minut za cenu do 3-4 eur, a jeho realny dojazd bude aspon 400-500km, potom mozno mozu so mnou pocitat, ale inac nemam zaujem
ty si ale mimo - tebe nevadi, ze matelko ide nas zadlzit do "neba" ? co myslis, on to bude splacat zo svojho ? my a nase deti a aj ich deti a to vo forme zvysenych cien, sekania zdravotnej strarostlivosti, dochodkov, len preto, lebo hadze cifry od buka do buka, jemu je to fuk, sas ako jedina strana chce vidiet na co idu tie peniaze a preco su v tom peniaze na pr kampan na ockovanie, peniaze pre zeleznice a pod...
ako volic sas som za to, aby tato vlada skoncila a karty sa rozdali nanovo - mozno sas nebude vo vlade, ale slovesnko nebude kazdy tyzden v chaose - pretoze byt vo vlade s psychopatom, ktory je defacto premier na ministerskej stolicke a minister vsetkych rezortov sa vladnut neda
uz teraz sa chodia pytat po uradoch, kedy dostanu ten priplatok 333e/dieta a kedy dostanu pridavky 200/dieta - ak ma taka rodina 8 deti a naraz by jej dosli pridavky aj ta jednorazova davka, tak je to v jeden mesiac cez 4 tis. eu...samozrejme, pojde to na automaty, stavkovky atd...
vypocuj si, co vymyslaju v bruseli, ako k nam dotrepat nelegalov: https://lnk.sk/mtvs
hranolky by nemuseli byt, ale pocitajme - skoro celkom nezmyselne testovanie nas stalo cca 500 mil. euro, skoro koli tomu, ze zo zaciatku 1-3x malo podla mna zmysel - takze dajme tomu 400 mil. sme vyhodili zbytocne, na sk je cca 5 mil. obyvatelov, cize ak vydelim 400/5 dostanem 80e na hlavu - ak by slubili, ze kazdemu daju 50e za ockovanie, 30e usetria na hlavu (150nil. euro) a zaroven sme najzaockovanejsi stat na svete - take jednoduche a to bez nadavania do debilov a hladania nepriatelov atd...
v prvom rade tato agenda nepatri pod min. financii, ale hospodarstva, problem je, ze matovic je minster toho, co si prave vymysli, cize dnes bude kafrat do min. hospodarstva, zajtra do zivotneho, a pozajtra do obrany, alebo vnutra, podla toho, ako sa vyspi
presne tak - oni nepochopili, komu maju ist tie peniaze - nie pre deti, ktore su z rodin v hmotnej nudzi - tie nikto nevyucoval, nikto im nekupoval pocitace, tablety, mobily, neinvestoval do internetu atd., aby sa mohli distancne vzdelavat - napr ja mam doma dvoch skolakov, ktorym som to musel riesit, ak odisiel synovi notebook (nafuklo baterku a polamalo plastove sasi), tiez som to musel riesit - takym to malo ist - idioti sprosti, hlavna vec, ze svoje platy mate, ci ludia kapu, alebo nie
"Ako minister financií dodal, pri nepracujúcich rodičoch plánuje zaviesť príspevok 100 eur. Podmienkou bude podľa Matoviča aj „vzorová dochádzka do školy či škôlky, ak bude nariadená“. To je blbost, podla mna, kto nidky neprispieval do systemu, nemal by z neho dostavat 100e/dieta, ale po starom
remiska sa koliovej nezastala koli tomu, ze ju ohrozuje na stolicke predsedu strany za ludi (kedze je vyraznejsia tvar strany, ako ona), lenze mam pocit, ze za chvylu bude treba tuto stranu premenovat "strana za jedneho cloveka" - "... čo nohy malo, to zutekalo..."
vies v com je problem - dochodcom je totalne jedno, ci idu do obchodu o 8,12,15,20h, videl som, ked som cakal pred obchodom a tvoril sa rad na vstup, ked skoncia hodiny pre dochodcov, tak v tom rade bola 1/3 dochodcov, co som nechapal - proste ak boli urcene hodiny pre nich, ostatne hodiny mali byt pre nich zamknute (ja mam 50r)
Anketar: predseda, tu je 10 tis. podpisov na referendum....stihol som to za 3 dni...
Predseda: výborne, a to nikto nič nenamietal, nepýtal..?
Anketár: Nie, všetci súhlasili a podpisovali, ved to by bolo divne, ak by na cintoríne, ked su uz na tom onom svete, nieco rozpravali, no nie...?
no to je tak, ked sa nenastuduje problematika rodnych cisel - a to nehovorim o ludoch, co maju rovnake rodne cisla - jja to vidim tak, ze tam nebol ziadny clovek, co robil analytiku systemu na ockovanie a bud testovanie neprebehlo, alebo ho robili priamo programatori a ti maju jednu deformaciu - zadaju tam take udaje, ake sa ocakavaju, ze ludia maju zadat a to je chyba (viem z vlastnej skusenosti) a hned prvy clovek co vyuzije system, urobi taku vec, s ktorou sa vobec nepocitalo :D
Odporúčame