to nie je pravda, za vsetko moze radicova a jej vlada! takto predsa povedal vlastnou hlavou
to nie je pravda, za vsetko moze radicova a jej vlada! takto predsa povedal vlastnou hlavou
na pohreb len vo vlastnej truhle, to je povolene...
no externisti nebudu stihat, kedze mimo studia maju este povacsinou uz rodinu a chodia do prace, niektori aj do dvoch, narozdiel od denneho studia, kde studenti maju jedinu pracu a to chodit do skoly
pokial je pravda to, co sa pise o prvom incidente, tak ten, co nariadit utajenie a neinformovanie verejnosti o tom, co sa stalo, mal byt postihnutý - nemalo sa to tajit - to nebol obycajny zlodejicek - predpokladam, ze bachari tento incident hlasili svojmu nadriadenemu - lucansky bol sice hodnostou general, ale vo vaznici bol len ako vazen, da sa povedat, ze bachari boli jeho nadriadení a robili si svoju pracu - a ak bol voci nim arogantny, tak sa nedivím, ze mu nalozili - proste barach nemoze ist za vaznom a ponizene prosit, aby sa vaznenemu uracilo urobit to a to...
pravda, cele nariadenia boli take, ze ak ste to precitali, zistili ste, ze v principe je vsetko povolene, co bolo chore
ked som videl toho potet. kuchara, tak som si spomenul na scenku z filmu kridilko, nebo stehinku, scena s tom motoroste, s tym kucharom, co mu do cesta spadla cigareta :D
tie kolarove testy mozno boli tieho : https://refresher.sk/83797-Spanieli-poslali-…
12 rokov rumplovali celu republiku, divim sa, ze do toho nezatiahli aj radicovej vladu, ze za to moze...
pre slovensko by bolo velmi dobrym riesenim, ak by musel matovic odstupit zo zdravotnych dovodov, nemusi to byt na hlavu, staci na koronu a nech olano da tam niekoho normalnejsieho
nehovorim, ze to nie je trestne, ale NAKA by sa nemala zaujimat o take "prkotiny", na to su normalni policajti
cely lockdown je na napisany tak, aby oficialne bol, ale neoficialne skoro vsetko bolo dovolene, aby stat nemusel platit nahrady, cize zalezi len na jednotlivcoch, co urobia, ci budu zodpovedni, alebo nie, ale kedze sa pozname, tak skoro kazdy si bude robit co chce
sulik moze skakat do vysky svojich percent v case volieb, cize asi tak, ved vidis ako sa magor sprava k celej sas
ja v tom vidim chorvatsku cestu - vedeli, ze zamoria celu europu, ale koli svojej ekomike otvorili plaze v cr je to nieco podobne, akurat miesto chodenia na plaz, chcu chlastat a zabavat sa, komu neni rady, tomu neni pomoci
momentalne je to takto https://www.financnasprava.sk/sk/obcania/dan… - cim vacsi podiel biozlozky, tym nizsia spotrebna dan, cize nova 95 (E10) asi 514e, stara95 (E5) 547 a 100 oktanov bez aditiv 597, ak sa to zjednoti na jednu uroven, tak nova E10 cena stupne, stara 95, co sa neda kupit, klesne a klesne aj 100 okt - to je moj pohlad, mozem sa mylit
Celosvetovo podiel na e,isiach ma eu 10%, z toho doprava ma z tych 10% asi 30% cize komplet doprava eu celosvetovo 3%, a osobna doprava eu z toho 30%, cize celosvetovo asi 1%, hlavne, ze si tu ideme znicit autkmobilovy priemysel koli emisiam, na ktord ostatni kaslu
u nas na sk su velmi pokrivene zakony - ak nacapu 20 rocneho s jointom, tak moze dostat az 3 roky, ale ak napr. taka rolinsova zabila cloveka pri autonehode a na zaklade amnestie si "neodrutila" ani podmienku, alebo takeho "brucha" oslobodili z objednavky vrazdy
ty si dobre mimo - je pravda, ze v zakladnom prijme ide o to, ze dostanes peniaze a pracujes, ci chces, ale nie, ale ber to tak, ze ak by bol zakladny prijem, zrusilo by sa kopec uradov - urad prace, socialne veci, a pod., budovy kde sidlia by uz nebolo potrebne, kopec uradnikov by jednoducho skoncilo, naklady na ich vyplaty by klesli na 0, prevadzkove naklady na 0, proste nebolo by potrebne vyplacat a evidovat milion roznych davok, ludi je vela, ide velka automatizacia, cize vela ludi sa nebude vediet zamestnat, je pravda, ze vznikne tlak na posilenie profesii v it, ale aj tak nie kazdy moze robit programatora
ano, aj ja pouzivam libreoffice,alebo caligra, bohuzial studujem na VS a tam je natvrdo v podmienkach, ze musim seminarky napisat v ms office - ziadne pdf, odt - cize musel som si kupit, ci som chcel, alebo nie.
pokial by to bola pravda, tak vtedy by elektoromobil daval zmysel - dojazd na 1 nabitie cca 1000km, rychlost nabitia cca 10 minut - vtedy by ale zaplakala energeticka sustava, resp. by sa nabijanie zacalo tak zdanovat, zeby to bolo drahsie, ako benzin, alebo nafta
100 okf benzin pouzivam koli lpg, kedze v nadrzi je benzin dlhsie a neviaze tak vodu ako 95 , pre tych, co chodia na lpg to nie je taka velka polozka
Odporúčame