Moskva mení veliteľa na Ukrajine. Vojskám bude v jame levovej šéfovať „veliteľ Surovyj“
no chcu od neho nemozne, kedze stav ich armady je v kolapse
- nemaju modernu tazku techniku, ale vyberaju 50 rocne ulozenky
- nemaju dalekonosne zbrane na sposob himars
- nemaju odpovedajucu kominikacnu techniku - urkajinci si zaplatili u komercnej firmy
pristup k datam zo satelitov ICEYE - 15 druzic s metrovym rozlisenim, rusi maju
nieco podobne v pocte 2ks s dvojnasobnym rozlisenim + na komunikaciu zacali
pouzivat 50rokov stare telefony
- kolabujuca logistika a nasledne armada nema zimne vybavenie - niekde sa stratilo 1,5 mil. zimnych
uniforiem
- moralka ruskej armady je v cudu
- pridu mobici - niekolko desiatok tisic, ktrych bude tiez treba nakrmit a ako, ked maju problem uzivit
aj terajsie zbytky armady ?
a po dnesnom utoku na kercky most su 2x tak v perdeli pane hrabe